Daily Fragrance Scout
Intense Oud Now Girl Perfume Oi l12ml with Black Gift Box bottle

Intense Oud Now Girl Perfume Oi l12ml with Black Gift Box

Perfume Oil

As of Oct 1, 2026: no full bottle of Intense Oud Now Girl Perfume Oi l12ml with Black Gift Box is in stock at the 1 retailer we track; the 10 ml decant is $34.99.

In stock now

No full bottle of Intense Oud Now Girl Perfume Oi l12ml with Black Gift Box is in stock anywhere we track. These have a full bottle in stock today, Intense Oud first.

Lowest price
$34.99

10 ml · decant only

Average price
$34.99

across 1 provider at 10 ml

Best value
$3.50/ml

at 10 ml

Biggest discount
-

full bottle, off list price

Prices by size and provider

We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed (each cell shows when) and the merchant's checkout price governs.

We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed; the merchant's checkout price governs. Updated Aug 9, 2026. Not sure about a seller you have not heard of? How discounters get these prices.

Not buying today? We keep recording this price. Get the weekly list of what has actually fallen: no alerts, no daily mail.

One email a week. One-click unsubscribe. We never sell the address.

Price dynamics: 10 ml

Lowest and average price across every provider carrying this size, on the days we recorded one. Each tick is an observation, not a guarantee we looked every day; this is the history we observed, and it may not include every price a merchant offered.

$34.99
Aug 9, 202651 observationsOct 1, 2026

3 days in this window had no observation and are drawn as gaps, not guessed.

Lowest:
$34.99
Average now:
$34.99
Trend:
flat

More from Intense Oud

Other Intense Oud fragrances we price across providers.

Compares at a similar price

Fragrances from other houses closest to this one on price per millilitre.

  • Roja

    4 providers

    Oceania

    Parfum · Unisex

    Bottle size for Roja Oceania

    $13.99$13.99/ml

    $6.99$3.50/ml

    $54.99$11.00/ml

    $66.49$6.65/ml

    best of 2 providers at 10 ml

    $189.00$3.78/ml

    best of 3 providers at 50 ml

  • Matiere Premiere

    3 providers

    Vanilla Powder

    Extrait · Unisex

    Bottle size for Matiere Premiere Vanilla Powder

    $7.99$7.99/ml

    $320.00$6.40/ml

    $349.99$3.50/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Liis

    2 providers

    Ethereal Wave

    EDP · Unisex

    Bottle size for Liis Ethereal Wave

    $7.99$7.99/ml

    $175.00$3.50/ml

    best of 2 providers at 50 ml

  • Amouage

    2 providers

    Reflection Man

    EDP · Men

    Bottle size for Amouage Reflection Man

    $5.99$5.99/ml

    $25.99$5.20/ml

    $37.99$3.80/ml

    $349.99$3.50/ml

    best of 2 providers at 100 ml