Juicy Couture
2 providers
Peace Love Juicy Couture Perfume
EDP · Women
$20.95$0.21/ml
best of 2 providers at 100 ml

Lowest live price · 30 ml ·
Affiliate link. We may earn a commission
As of Oct 3, 2026: the cheapest full bottle of Juicy Couture Viva La Juicy Neon is $20.29 for 30 ml at FragranceNet ($0.68/ml, read Oct 3, 2026, 02:18 UTC), the only retailer we track with it in stock.
Per millilitre the 100 ml works out at $0.50/ml against $0.68/ml for the 30 ml, so the 100 ml is the better value at today's prices.
The lowest we have recorded for the 30 ml in 53 days of tracking is $20.29 on Sep 5; which is where it sits now.
30 ml · 1 provider
across 1 provider at 30 ml
at 100 ml
full bottle, off list price
We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed (each cell shows when) and the merchant's checkout price governs.
| Size | FragranceNet | Average |
|---|---|---|
| 30 mlbest $0.68/ml | $20.29bestTestertracked lowread Oct 3, 2026, 02:18 UTC | $20.29across 1 provider |
| 50 mlbest $0.63/ml | $31.49bestread Oct 3, 2026, 10:19 UTC | $31.49across 1 provider |
| 100 mlbest $0.50/ml | $49.69bestTesterread Oct 3, 2026, 10:34 UTC | $49.69across 1 provider |
We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed; the merchant's checkout price governs. Updated Sep 5, 2026. Not sure about a seller you have not heard of? How discounters get these prices.
Not buying today? We keep recording this price. Get the weekly list of what has actually fallen: no alerts, no daily mail.
Lowest and average price across every provider carrying this size, on the days we recorded one. Each tick is an observation, not a guarantee we looked every day; this is the history we observed, and it may not include every price a merchant offered.
3 days in this window had no observation and are drawn as gaps, not guessed.
Other Juicy Couture fragrances we price across providers.
Juicy Couture
2 providers
EDP · Women
$20.95$0.21/ml
best of 2 providers at 100 ml
Juicy Couture
2 providers
EDP · Women
$23.09$0.77/ml
$29.39$0.59/ml
best of 2 providers at 50 ml
$34.99$0.35/ml
best of 2 providers at 100 ml
Juicy Couture
2 providers
EDP · Women
$20.29$0.68/ml
$31.49$0.63/ml
best of 2 providers at 50 ml
$40.59$0.41/ml
best of 2 providers at 100 ml
Fragrances from other houses closest to this one on price per millilitre.
Mancera
6 providers
EDP · Unisex
$5.99$5.99/ml
$24.99$5.00/ml
$44.99$4.50/ml
$135.00$2.25/ml
$104.99$0.89/ml
$81.00$0.68/ml
best of 3 providers at 120 ml
Mancera
3 providers
EDP · Unisex
$79.95$0.68/ml
$200.00$1.67/ml
best of 2 providers at 120 ml
Al Haramain
2 providers
Extrait
$50.95$0.68/ml
best of 2 providers at 75 ml
Kenzo
2 providers
EDP · Women
$69.95$2.33/ml
$33.95$0.68/ml
best of 2 providers at 50 ml
$109.95$1.10/ml