Daily Fragrance Scout
Khadlaj Malika Green bottle

Khadlaj Malika Green

Perfume OilWomenMiddle Eastern & Arabian

As of Sep 30, 2026: no full bottle of Khadlaj Malika Green is in stock at the 1 retailer we track; the 20 ml decant is $39.89.

In stock now

No full bottle of Khadlaj Malika Green is in stock anywhere we track. These have a full bottle in stock today, from the same part of the catalog.

  • Navitus

    1 provider

    Parfums Ambrosia Imperiale

    Extrait · Unisex

    Bottle size for Navitus Parfums Ambrosia Imperiale

    $253.99$2.03/ml

  • Navitus

    1 provider

    Parfums Eau Debonaire

    Extrait · Unisex

    Bottle size for Navitus Parfums Eau Debonaire

    $194.99$1.95/ml

  • Swiss Arabian

    1 provider

    Rose 01

    Extrait · Unisex

    Bottle size for Swiss Arabian Rose 01

    $87.49$1.94/ml

  • Ojar

    1 provider

    Ever Lit

    EDP · Unisex

    Bottle size for Ojar Ever Lit

    $205.99$2.06/ml

Lowest price
$39.89

20 ml · decant only

Average price
$39.89

across 1 provider at 20 ml

Best value
$1.99/ml

at 20 ml

Biggest discount
-

full bottle, off list price

Prices by size and provider

We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed (each cell shows when) and the merchant's checkout price governs.

We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed; the merchant's checkout price governs. Updated Sep 26, 2026. Not sure about a seller you have not heard of? How discounters get these prices.

Not buying today? We keep recording this price. Get the weekly list of what has actually fallen: no alerts, no daily mail.

One email a week. One-click unsubscribe. We never sell the address.

Price dynamics: 20 ml

Lowest and average price across every provider carrying this size, on the days we recorded one. Each tick is an observation, not a guarantee we looked every day; this is the history we observed, and it may not include every price a merchant offered.

$39.89
Aug 11, 202648 observationsSep 30, 2026

3 days in this window had no observation and are drawn as gaps, not guessed.

Lowest:
$39.89
Average now:
$39.89
Trend:
flat

More from Khadlaj

Other Khadlaj fragrances we price across providers.

  • Khadlaj

    3 providers

    La Fede Aura Manga

    EDP · Unisex

    Bottle size for Khadlaj La Fede Aura Manga

    $26.99$0.27/ml

    best of 3 providers at 100 ml

  • Khadlaj

    3 providers

    Cloud Candy

    EDP

    Bottle size for Khadlaj Cloud Candy

    $31.99$0.32/ml

    best of 3 providers at 100 ml

    $7.69$0.04/ml

  • Khadlaj

    3 providers

    La Fede White Forest Strawberry

    EDP · Women

    Bottle size for Khadlaj La Fede White Forest Strawberry

    $25.89$0.26/ml

    best of 3 providers at 100 ml

Compares at a similar price

Fragrances from other houses closest to this one on price per millilitre, within middle eastern & arabian.

  • Navitus

    1 provider

    Parfums Ambrosia Imperiale

    Extrait · Unisex

    Bottle size for Navitus Parfums Ambrosia Imperiale

    $253.99$2.03/ml

  • Navitus

    1 provider

    Parfums Eau Debonaire

    Extrait · Unisex

    Bottle size for Navitus Parfums Eau Debonaire

    $194.99$1.95/ml

  • Swiss Arabian

    1 provider

    Rose 01

    Extrait · Unisex

    Bottle size for Swiss Arabian Rose 01

    $87.49$1.94/ml

  • Ojar

    1 provider

    Ever Lit

    EDP · Unisex

    Bottle size for Ojar Ever Lit

    $205.99$2.06/ml