Daily Fragrance Scout
Lattafa AUCTION Eclaire Pistache by Velvet Pouch bottle

Lattafa AUCTION Eclaire Pistache by Velvet Pouch

Eau de ParfumUnisexMiddle Eastern & Arabian

Sold out at every store we track right now

Out of stock everywhere we track since , last listed at $38.24 for 100 ml at Intense Oud. Stock checked at 1 store.

The price history below shows the prices we recorded while it was listed. Follow it for an email when a store we track adds a new offer or cuts its price.

As of Oct 2, 2026: every Lattafa AUCTION Eclaire Pistache by Velvet Pouch bottle we track is sold out at 1 retailer; the last recorded price was $38.24 for 100 ml.

In stock now

Lattafa AUCTION Eclaire Pistache by Velvet Pouch is sold out everywhere we track. These have a full bottle in stock today, Lattafa first.

  • Lattafa

    1 provider

    Pride Art Of Universe

    EDP · Unisex

    Bottle size for Lattafa Pride Art Of Universe

    $51.79$0.52/ml

  • Lattafa

    1 provider

    Musamam Black Intense

    EDP

    Bottle size for Lattafa Musamam Black Intense

    $52.49$0.52/ml

  • Lattafa

    1 provider

    Art of Universe

    EDP · Unisex

    Bottle size for Lattafa Art of Universe

    $63.99$0.64/ml

  • Lattafa

    1 provider

    Niche Emarati Khalid

    EDP · Unisex

    Bottle size for Lattafa Niche Emarati Khalid

    $59.99$0.75/ml

Lowest price
-

across 0 providers

Average price
-

per ml: 0 sizes cannot share a dollar average

Best value
-

per millilitre

Biggest discount
-

full bottle, off list price

Prices by size and provider

We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed (each cell shows when) and the merchant's checkout price governs.

We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed; the merchant's checkout price governs. Updated Oct 1, 2026. Not sure about a seller you have not heard of? How discounters get these prices.

Not buying today? We keep recording this price. Get the weekly list of what has actually fallen: no alerts, no daily mail.

One email a week. One-click unsubscribe. We never sell the address.

Price dynamics: 100 ml

Lowest and average price across every provider carrying this size, on the days we recorded one. Each tick is an observation, not a guarantee we looked every day; this is the history we observed, and it may not include every price a merchant offered.

Sold out everywhere at 100 ml: the line shows the prices we recorded while it was listed, not a price you can buy at today.

$38.24
Oct 1, 20262 observationsOct 2, 2026
Lowest:
$38.24
Average now:
$38.24
Trend:
flat

More from Lattafa

Other Lattafa fragrances we price across providers.

  • Lattafa

    5 providers

    Opulent Dubai

    EDP

    Bottle size for Lattafa Opulent Dubai

    $22.39$0.22/ml

    best of 5 providers at 100 ml

  • Lattafa

    5 providers

    Habik

    EDP

    Bottle size for Lattafa Habik

    $25.99$0.26/ml

    best of 5 providers at 100 ml

  • Lattafa

    4 providers

    Eclaire Banoffi

    EDP · Unisex

    Bottle size for Lattafa Eclaire Banoffi

    $23.99$0.24/ml

    best of 4 providers at 100 ml

Compares at a similar price

Fragrances from other houses in the same part of the catalog.

  • Bharara

    4 providers

    King

    EDP

    Bottle size for Bharara King

    $54.59$0.55/ml

    best of 4 providers at 100 ml

    $89.99$0.45/ml

    $299.99$0.30/ml

  • Armaf

    3 providers

    Club De Nuit Milestone

    EDP · Women

    Bottle size for Armaf Club De Nuit Milestone

    $39.99$0.38/ml

    $41.95$0.38/ml

    best of 2 providers at 110 ml

    $59.99$0.30/ml