Daily Fragrance Scout

Liz Claiborne Spark Cologne

Eau de CologneMen

As of Oct 1, 2026: no full bottle of Liz Claiborne Spark Cologne is in stock at the 1 retailer we track; the 5 ml decant is $4.95.

In stock now

No full bottle of Liz Claiborne Spark Cologne is in stock anywhere we track. These have a full bottle in stock today, Liz Claiborne first.

  • Liz Claiborne

    4 providers

    Curve

    EDC · Men

    Bottle size for Liz Claiborne Curve

    $4.89$0.33/ml

    $19.95$0.27/ml

    $20.95$0.17/ml

    best of 4 providers at 125 ml

    $30.95$0.15/ml

    best of 4 providers at 200 ml

  • Liz Claiborne

    1 provider

    Spark

    EDC · Men

    Bottle size for Liz Claiborne Spark

    $3.49$0.70/ml

    $28.69$0.57/ml

    $58.09$0.58/ml

Lowest price
$4.95

5 ml · decant only

Average price
$4.95

across 1 provider at 5 ml

Best value
$0.99/ml

at 5 ml

Biggest discount
-

full bottle, off list price

Prices by size and provider

We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed (each cell shows when) and the merchant's checkout price governs.

We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed; the merchant's checkout price governs. Updated Oct 1, 2026. Not sure about a seller you have not heard of? How discounters get these prices.

Not buying today? We keep recording this price. Get the weekly list of what has actually fallen: no alerts, no daily mail.

One email a week. One-click unsubscribe. We never sell the address.

Price dynamics: 5 ml

Lowest and average price across every provider carrying this size, on the days we recorded one. Each tick is an observation, not a guarantee we looked every day; this is the history we observed, and it may not include every price a merchant offered.

$4.95
Sep 21, 202611 observationsOct 1, 2026
Lowest:
$4.95
Average now:
$4.95
Trend:
flat

More from Liz Claiborne

Other Liz Claiborne fragrances we price across providers.

  • Liz Claiborne

    4 providers

    Curve Chill

    EDC · Men

    Bottle size for Liz Claiborne Curve Chill

    $14.95$0.12/ml

    best of 4 providers at 125 ml

  • Liz Claiborne

    4 providers

    Claiborne Sport

    EDC · Men

    Bottle size for Liz Claiborne Claiborne Sport

    $14.95$0.15/ml

    best of 4 providers at 100 ml

  • Liz Claiborne

    4 providers

    Curve

    EDC · Men

    Bottle size for Liz Claiborne Curve

    $4.89$0.33/ml

    $19.95$0.27/ml

    $20.95$0.17/ml

    best of 4 providers at 125 ml

    $30.95$0.15/ml

    best of 4 providers at 200 ml

  • Liz Claiborne

    4 providers

    Curve Black

    EDC · Men

    Bottle size for Liz Claiborne Curve Black

    $37.99$0.51/ml

    $19.95$0.16/ml

    best of 3 providers at 125 ml

Compares at a similar price

Fragrances from other houses closest to this one on price per millilitre.

  • Juliette Has A Gun

    4 providers

    Miami Shake

    EDP · Women

    Bottle size for Juliette Has A Gun Miami Shake

    $20.99$3.00/ml

    $34.00$4.25/ml

    $115.00$2.30/ml

    $98.99$0.99/ml

    best of 4 providers at 100 ml

  • Viktor & Rolf

    2 providers

    Flowerbomb

    EDP

    Bottle size for Viktor & Rolf Flowerbomb

    $57.39$1.91/ml

    best of 2 providers at 30 ml

    $77.69$1.55/ml

    best of 2 providers at 50 ml

    $98.69$0.99/ml

    best of 2 providers at 100 ml

    $209.99$1.40/ml

  • Carolina Herrera

    2 providers

    Bad Boy Le

    Parfum

    Bottle size for Carolina Herrera Bad Boy Le

    $91.95$1.84/ml

    $120.95$1.21/ml

    best of 2 providers at 100 ml

    $147.95$0.99/ml

    best of 2 providers at 150 ml

  • Lancome

    2 providers

    Tresor

    EDP · Women

    Bottle size for Lancome Tresor

    $49.69$1.66/ml

    best of 2 providers at 30 ml

    $93.79$1.88/ml

    $99.39$0.99/ml