Daily Fragrance Scout

Liz Claiborne Spark Perfume

Eau de ParfumWomen

As of Oct 1, 2026: no full bottle of Liz Claiborne Spark Perfume is in stock at the 1 retailer we track; the 5 ml decant is $5.95.

In stock now

No full bottle of Liz Claiborne Spark Perfume is in stock anywhere we track. These have a full bottle in stock today, Liz Claiborne first.

  • Liz Claiborne

    4 providers

    Curve Sport

    EDC · Men

    Bottle size for Liz Claiborne Curve Sport

    $12.95$0.17/ml

    $18.19$0.15/ml

    best of 3 providers at 125 ml

  • Liz Claiborne

    1 provider

    Spark

    EDC · Men

    Bottle size for Liz Claiborne Spark

    $3.49$0.70/ml

    $28.69$0.57/ml

    $58.09$0.58/ml

Lowest price
$5.95

5 ml · decant only

Average price
$5.95

across 1 provider at 5 ml

Best value
$1.19/ml

at 5 ml

Biggest discount
-

full bottle, off list price

Prices by size and provider

We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed (each cell shows when) and the merchant's checkout price governs.

We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed; the merchant's checkout price governs. Updated Sep 30, 2026. Not sure about a seller you have not heard of? How discounters get these prices.

Not buying today? We keep recording this price. Get the weekly list of what has actually fallen: no alerts, no daily mail.

One email a week. One-click unsubscribe. We never sell the address.

Price dynamics: 5 ml

Lowest and average price across every provider carrying this size, on the days we recorded one. Each tick is an observation, not a guarantee we looked every day; this is the history we observed, and it may not include every price a merchant offered.

$5.95
Sep 21, 202611 observationsOct 1, 2026
Lowest:
$5.95
Average now:
$5.95
Trend:
flat

More from Liz Claiborne

Other Liz Claiborne fragrances we price across providers.

  • Liz Claiborne

    4 providers

    Claiborne Sport

    EDC · Men

    Bottle size for Liz Claiborne Claiborne Sport

    $14.95$0.15/ml

    best of 4 providers at 100 ml

  • Liz Claiborne

    4 providers

    Bora Bora

    EDC · Men

    Bottle size for Liz Claiborne Bora Bora

    $3.49$0.70/ml

    best of 2 providers at 5 ml

    $16.79$0.17/ml

    best of 3 providers at 100 ml

  • Liz Claiborne

    4 providers

    Curve

    EDC · Men

    Bottle size for Liz Claiborne Curve

    $4.89$0.33/ml

    $19.95$0.27/ml

    best of 2 providers at 75 ml

    $26.59$0.21/ml

    best of 4 providers at 125 ml

    $34.99$0.17/ml

    best of 2 providers at 200 ml

  • Liz Claiborne

    4 providers

    Curve Sport

    EDC · Men

    Bottle size for Liz Claiborne Curve Sport

    $12.95$0.17/ml

    $18.19$0.15/ml

    best of 3 providers at 125 ml

Compares at a similar price

Fragrances from other houses closest to this one on price per millilitre.

  • Atelier des Ors

    3 providers

    Villa Primerose

    EDP

    Bottle size for Atelier des Ors Villa Primerose

    $119.00$1.19/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Maison Margiela

    2 providers

    Replica Never Ending Summer

    EDT · Unisex

    Bottle size for Maison Margiela Replica Never Ending Summer

    $30.79$3.08/ml

    $74.89$2.50/ml

    $118.99$1.19/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Eight & Bob

    2 providers

    Nuit de Megeve

    EDP · Unisex

    Bottle size for Eight & Bob Nuit de Megeve

    $4.99$4.99/ml

    $3.99$2.00/ml

    $119.00$1.19/ml

  • Nobile 1942

    2 providers

    La Danza Delle Libellule

    EDP

    Bottle size for Nobile 1942 La Danza Delle Libellule

    $19.59$2.45/ml

    $89.00$1.19/ml