Daily Fragrance Scout
Mercedes Benz Man Blue bottle

Mercedes Benz Man Blue

Eau de ToiletteMen

As of Oct 3, 2026: no full bottle of Mercedes Benz Man Blue is in stock at the 1 retailer we track; the 20 ml decant is $12.59.

In stock now

No full bottle of Mercedes Benz Man Blue is in stock anywhere we track. These have a full bottle in stock today, Mercedes Benz first.

  • Mercedes Benz

    3 providers

    Select

    EDT · Men

    Bottle size for Mercedes Benz Select

    $32.50$0.33/ml

    best of 3 providers at 100 ml

  • Mercedes Benz

    2 providers

    Man

    EDT · Men

    Bottle size for Mercedes Benz Man

    $35.00$0.35/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Mercedes Benz

    2 providers

    Club

    EDT

    Bottle size for Mercedes Benz Club

    $62.00$1.24/ml

    $42.00$0.42/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Mercedes Benz

    2 providers

    Man Grey

    EDT · Men

    Bottle size for Mercedes Benz Man Grey

    $23.99$0.48/ml

    $64.00$0.64/ml

    best of 2 providers at 100 ml

Lowest price
$12.59

20 ml · decant only

Average price
-

per ml: 0 sizes cannot share a dollar average

Best value
$0.63/ml

at 20 ml

Biggest discount
-

full bottle, off list price

Prices by size and provider

We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed (each cell shows when) and the merchant's checkout price governs.

We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed; the merchant's checkout price governs. Not sure about a seller you have not heard of? How discounters get these prices.

Not buying today? We keep recording this price. Get the weekly list of what has actually fallen: no alerts, no daily mail.

One email a week. One-click unsubscribe. We never sell the address.

Price dynamics: 20 ml

Lowest and average price across every provider carrying this size, on the days we recorded one. Each tick is an observation, not a guarantee we looked every day; this is the history we observed, and it may not include every price a merchant offered.

Not enough price history for 20 ml yet. The chart appears once a price has been observed on at least two days.

More from Mercedes Benz

Other Mercedes Benz fragrances we price across providers.

  • Mercedes Benz

    3 providers

    Select

    EDT · Men

    Bottle size for Mercedes Benz Select

    $32.50$0.33/ml

    best of 3 providers at 100 ml

  • Mercedes Benz

    2 providers

    Man Grey

    EDT · Men

    Bottle size for Mercedes Benz Man Grey

    $23.99$0.48/ml

    $64.00$0.64/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Mercedes Benz

    2 providers

    Rose

    EDT · Women

    Bottle size for Mercedes Benz Rose

    $24.99$0.83/ml

    $30.79$0.34/ml

  • Mercedes Benz

    2 providers

    Man

    EDT · Men

    Bottle size for Mercedes Benz Man

    $35.00$0.35/ml

    best of 2 providers at 100 ml