Daily Fragrance Scout

Michel Germain Sexual Sugar Daddy Cologne

Eau de ToiletteMen

Why authentic bottles cost less here

As of Oct 2, 2026: the cheapest full bottle of Michel Germain Sexual Sugar Daddy Cologne is $33.95 for 125 ml at FragranceShop ($0.27/ml, read Oct 2, 2026, 13:02 UTC), the only retailer we track with it in stock.

Lowest price
$33.95

125 ml · 1 provider

Average price
$33.95

across 1 provider at 125 ml

Best value
$0.27/ml

at 125 ml

Biggest discount
-

full bottle, off list price

Prices by size and provider

We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed (each cell shows when) and the merchant's checkout price governs.

We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed; the merchant's checkout price governs. Updated Oct 1, 2026. Not sure about a seller you have not heard of? How discounters get these prices.

Not buying today? We keep recording this price. Get the weekly list of what has actually fallen: no alerts, no daily mail.

One email a week. One-click unsubscribe. We never sell the address.

Price dynamics: 125 ml

Lowest and average price across every provider carrying this size, on the days we recorded one. Each tick is an observation, not a guarantee we looked every day; this is the history we observed, and it may not include every price a merchant offered.

$33.95
Sep 21, 202612 observationsOct 2, 2026
Lowest:
$33.95
Average now:
$33.95
Trend:
flat

Michel Germain Sexual Sugar Daddy Cologne: questions and answers

Where is the cheapest place to buy Michel Germain Sexual Sugar Daddy Cologne?
The lowest live price we track as of Oct 2, 2026 is $33.95 for the 125 ml bottle at FragranceShop (read Oct 2, 2026, 13:02 UTC), compared across 1 retailer. Prices change through the day; the table above shows each store's price and when it was read.
Is $33.95 a good price for Michel Germain Sexual Sugar Daddy Cologne?
The lowest price we have recorded for this listing in the 12 days we have tracked it. That is measured against this seller's own recorded prices, not against other stores, so it says whether FragranceShop is asking more or less than it usually does for this bottle.
How much does Michel Germain Sexual Sugar Daddy Cologne cost?
Michel Germain Sexual Sugar Daddy Cologne starts at $33.95 for a 125 ml bottle across the 1 seller we track. A larger bottle costs more up front but usually less per millilitre, so the best value depends on the size you want.
What is the price per millilitre of Michel Germain Sexual Sugar Daddy Cologne?
The best value we track is $0.27/ml per millilitre at the 125 ml size. We normalize every bottle to price per millilitre so sizes can be compared directly rather than by sticker price.
What is the lowest recorded price for Michel Germain Sexual Sugar Daddy Cologne?
The lowest price we have recorded for the 125 ml size is $33.95, tracking since Sep 21, 2026. That is a bounded record over our own observation window, not an all-time low; the price history chart on this page shows the observations behind it.
Why is Michel Germain Sexual Sugar Daddy Cologne cheaper here than in stores?
The prices come from established discounters sourcing through overstock, closeouts and parallel imports, which is how a bottle can list below the department-store price. We compare retailer data and do not authenticate individual bottles; our authenticity page explains how sellers are vetted and what parallel import means for warranty and packaging.

More from Michel Germain

Other Michel Germain fragrances we price across providers.

  • Michel Germain

    2 providers

    Sexual Fresh

    EDP · Women

    Bottle size for Michel Germain Sexual Fresh

    $62.99$0.84/ml

    $68.00$0.54/ml

  • Michel Germain

    2 providers

    Sexual

    EDT · Men

    Bottle size for Michel Germain Sexual

    $39.99$0.53/ml

    best of 2 providers at 75 ml

    $46.19$0.37/ml

    best of 2 providers at 125 ml

  • Michel Germain

    2 providers

    Sexual Femme

    EDP · Women

    Bottle size for Michel Germain Sexual Femme

    $46.19$0.37/ml

    best of 2 providers at 125 ml

Compares at a similar price

Fragrances from other houses closest to this one on price per millilitre.

  • Azzaro

    3 providers

    Chrome Legend

    EDT · Men

    Bottle size for Azzaro Chrome Legend

    $25.99$0.65/ml

    $56.99$0.76/ml

    $34.29$0.27/ml

    best of 3 providers at 125 ml

  • Joop!

    2 providers

    Homme

    EDT · Men

    Bottle size for Joop! Homme

    $39.99$0.53/ml

    $44.95$0.36/ml

    best of 2 providers at 125 ml

    $54.95$0.27/ml

    best of 2 providers at 200 ml

  • Davidoff

    2 providers

    Cool Water Wave

    EDT · Men

    Bottle size for Davidoff Cool Water Wave

    $32.89$0.66/ml

    $19.99$0.27/ml

    $68.99$0.55/ml

  • Calvin Klein

    2 providers

    Ck One Gold

    EDT · Women

    Bottle size for Calvin Klein Ck One Gold

    $59.99$0.60/ml

    $54.95$0.27/ml

    best of 2 providers at 200 ml