Daily Fragrance Scout
Mind Games Check Please bottle

Mind Games Check Please

Eau de Parfum

As of Oct 1, 2026: every Mind Games Check Please bottle we track is sold out at 1 retailer; the last recorded price was $418.00 for 100 ml.

In stock now

Mind Games Check Please is sold out everywhere we track. These have a full bottle in stock today, Mind Games first.

  • Mind Games

    4 providers

    Counterplay

    Extrait · Unisex

    Bottle size for Mind Games Counterplay

    $8.99$8.99/ml

    $32.99$6.60/ml

    $54.99$5.50/ml

    $249.99$2.50/ml

    best of 4 providers at 100 ml

  • Mind Games

    3 providers

    Queening

    Extrait · Unisex

    Bottle size for Mind Games Queening

    $6.99$6.99/ml

    $53.99$5.40/ml

    $229.99$2.30/ml

    best of 3 providers at 100 ml

  • Mind Games

    3 providers

    Opera Mate

    Extrait · Unisex

    Bottle size for Mind Games Opera Mate

    $8.99$8.99/ml

    $32.99$6.60/ml

    $54.99$5.50/ml

    $249.99$2.50/ml

    best of 3 providers at 100 ml

  • Mind Games

    3 providers

    Playmate

    Extrait · Women

    Bottle size for Mind Games Playmate

    $249.99$2.50/ml

    best of 3 providers at 100 ml

Lowest price
-

across 0 providers

Average price
-

per ml: 0 sizes cannot share a dollar average

Best value
-

per millilitre

Biggest discount
-

full bottle, off list price

Prices by size and provider

We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed (each cell shows when) and the merchant's checkout price governs.

We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed; the merchant's checkout price governs. Updated Oct 1, 2026. Not sure about a seller you have not heard of? How discounters get these prices.

Not buying today? We keep recording this price. Get the weekly list of what has actually fallen: no alerts, no daily mail.

One email a week. One-click unsubscribe. We never sell the address.

Price dynamics: 100 ml

Lowest and average price across every provider carrying this size, on the days we recorded one. Each tick is an observation, not a guarantee we looked every day; this is the history we observed, and it may not include every price a merchant offered.

Sold out everywhere at 100 ml: the line shows the prices we recorded while it was listed, not a price you can buy at today.

$418.00
Jul 25, 202661 observationsOct 1, 2026

8 days in this window had no observation and are drawn as gaps, not guessed.

Lowest:
$418.00
Average now:
$418.00
Trend:
flat

More from Mind Games

Other Mind Games fragrances we price across providers.

  • Mind Games

    4 providers

    Counterplay

    Extrait · Unisex

    Bottle size for Mind Games Counterplay

    $8.99$8.99/ml

    $32.99$6.60/ml

    $54.99$5.50/ml

    $249.99$2.50/ml

    best of 4 providers at 100 ml

  • Mind Games

    3 providers

    Queening

    Extrait · Unisex

    Bottle size for Mind Games Queening

    $6.99$6.99/ml

    $53.99$5.40/ml

    $229.99$2.30/ml

    best of 3 providers at 100 ml

  • Mind Games

    3 providers

    Kingside

    Extrait · Unisex

    Bottle size for Mind Games Kingside

    $9.99$9.99/ml

    $39.99$8.00/ml

    $69.99$7.00/ml

    $299.99$3.00/ml

    best of 3 providers at 100 ml

  • Mind Games

    3 providers

    Playmate

    Extrait · Women

    Bottle size for Mind Games Playmate

    $249.99$2.50/ml

    best of 3 providers at 100 ml