Daily Fragrance Scout
Mind Games Grand Master bottle

Mind Games Grand Master

Eau de ParfumTesters & Unboxed

Why authentic bottles cost less here

As of Oct 1, 2026: the cheapest full bottle of Mind Games Grand Master is $375.00 for 100 ml at Olfactory Factory LLC ($3.75/ml, read under an hour ago), the only retailer we track with it in stock.

Lowest price
$375.00

100 ml · 1 provider

Average price
$375.00

across 1 provider at 100 ml

Best value
$3.75/ml

at 100 ml

Biggest discount
-

full bottle, off list price

Prices by size and provider

We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed (each cell shows when) and the merchant's checkout price governs.

We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed; the merchant's checkout price governs. Updated Sep 27, 2026. Not sure about a seller you have not heard of? How discounters get these prices.

Not buying today? We keep recording this price. Get the weekly list of what has actually fallen: no alerts, no daily mail.

One email a week. One-click unsubscribe. We never sell the address.

Price dynamics: 100 ml

Lowest and average price across every provider carrying this size, on the days we recorded one. Each tick is an observation, not a guarantee we looked every day; this is the history we observed, and it may not include every price a merchant offered.

$399.00$375.00
Jul 25, 202661 observationsOct 1, 2026

8 days in this window had no observation and are drawn as gaps, not guessed.

Lowest:
$375.00
Average now:
$375.00
Trend:
−$24.00 since Jul 25, 2026

Mind Games Grand Master: questions and answers

Where is the cheapest place to buy Mind Games Grand Master?
The lowest live price we track as of Oct 1, 2026 is $375.00 for the 100 ml bottle at Olfactory Factory LLC (read under an hour ago), compared across 1 retailer. Prices change through the day, so the table above always shows the current low.
Is $375.00 a good price for Mind Games Grand Master?
The lowest price we have recorded for this listing in the 27 days we have tracked it. That is measured against this seller's own recorded prices, not against other stores, so it says whether Olfactory Factory LLC is asking more or less than it usually does for this bottle.
How much does Mind Games Grand Master cost?
Mind Games Grand Master starts at $375.00 for a 100 ml bottle across the 1 seller we track. A larger bottle costs more up front but usually less per millilitre, so the best value depends on the size you want.
What is the price per millilitre of Mind Games Grand Master?
The best value we track is $3.75/ml per millilitre at the 100 ml size. We normalize every bottle to price per millilitre so sizes can be compared directly rather than by sticker price.
What is the lowest recorded price for Mind Games Grand Master?
The lowest price we have recorded for the 100 ml size is $375.00, tracking since Jul 25, 2026. That is a bounded record over our own observation window, not an all-time low; the price history chart on this page shows the observations behind it.
Why is Mind Games Grand Master cheaper here than in stores?
The prices come from established discounters sourcing through overstock, closeouts and parallel imports, which is how a bottle can list below the department-store price. We compare retailer data and do not authenticate individual bottles; our authenticity page explains how sellers are vetted and what parallel import means for warranty and packaging.

More from Mind Games

Other Mind Games fragrances we price across providers.

  • Mind Games

    4 providers

    Counterplay

    Extrait · Unisex

    Bottle size for Mind Games Counterplay

    $8.99$8.99/ml

    $32.99$6.60/ml

    $54.99$5.50/ml

    $249.99$2.50/ml

    best of 4 providers at 100 ml

  • Mind Games

    3 providers

    Queening

    Extrait · Unisex

    Bottle size for Mind Games Queening

    $6.99$6.99/ml

    $53.99$5.40/ml

    $229.99$2.30/ml

    best of 3 providers at 100 ml

  • Mind Games

    3 providers

    Kingside

    Extrait · Unisex

    Bottle size for Mind Games Kingside

    $9.99$9.99/ml

    $39.99$8.00/ml

    $69.99$7.00/ml

    $299.99$3.00/ml

    best of 3 providers at 100 ml

  • Mind Games

    3 providers

    Playmate

    Extrait · Women

    Bottle size for Mind Games Playmate

    $249.99$2.50/ml

    best of 3 providers at 100 ml

Compares at a similar price

Fragrances from other houses closest to this one on price per millilitre, within testers & unboxed.

  • Haute Fragrance Company

    2 providers

    Wrap Me In Dreams

    EDP · Women

    Bottle size for Haute Fragrance Company Wrap Me In Dreams

    $55.99$8.00/ml

    $252.99$3.37/ml

  • Xerjoff

    1 provider

    Tempest

    Parfum · Unisex

    Bottle size for Xerjoff Tempest

    $163.79$3.28/ml

  • Xerjoff

    1 provider

    Groove Xcape

    Parfum · Unisex

    Bottle size for Xerjoff Groove Xcape

    $153.99$3.08/ml

  • Le Labo

    1 provider

    Vetiver 46

    EDP · Unisex

    Bottle size for Le Labo Vetiver 46

    $448.69$4.49/ml