Daily Fragrance Scout
Narciso Rodriguez Bleu Noir bottle

Narciso Rodriguez Bleu Noir

Eau de ParfumMen

As of Oct 1, 2026: every Narciso Rodriguez Bleu Noir bottle we track is sold out at 1 retailer; the last recorded price was $71.95 for 100 ml.

In stock now

Narciso Rodriguez Bleu Noir is sold out everywhere we track. These have a full bottle in stock today, Narciso Rodriguez first.

  • Narciso Rodriguez

    2 providers

    Musc Noir Perfume

    EDP

    Bottle size for Narciso Rodriguez Musc Noir Perfume

    $68.95$0.69/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Narciso Rodriguez

    2 providers

    Narciso Rodriguez

    EDT · Women

    Bottle size for Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez

    $80.49$0.80/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Narciso Rodriguez

    1 provider

    Blue Noir Cologne

    Parfum · Men

    Bottle size for Narciso Rodriguez Blue Noir Cologne

    $61.95$0.62/ml

Lowest price
-

across 0 providers

Average price
-

per ml: 0 sizes cannot share a dollar average

Best value
-

per millilitre

Biggest discount
-

full bottle, off list price

Prices by size and provider

We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed (each cell shows when) and the merchant's checkout price governs.

We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed; the merchant's checkout price governs. Updated Oct 1, 2026. Not sure about a seller you have not heard of? How discounters get these prices.

Not buying today? We keep recording this price. Get the weekly list of what has actually fallen: no alerts, no daily mail.

One email a week. One-click unsubscribe. We never sell the address.

Price dynamics: 100 ml

Lowest and average price across every provider carrying this size, on the days we recorded one. Each tick is an observation, not a guarantee we looked every day; this is the history we observed, and it may not include every price a merchant offered.

Sold out everywhere at 100 ml: the line shows the prices we recorded while it was listed, not a price you can buy at today.

$71.95$61.95
Aug 7, 202653 observationsOct 1, 2026

3 days in this window had no observation and are drawn as gaps, not guessed.

Lowest:
$61.95
Average now:
$71.95
Trend:
flat

More from Narciso Rodriguez

Other Narciso Rodriguez fragrances we price across providers.

  • Narciso Rodriguez

    2 providers

    Narciso Rodriguez

    EDT · Women

    Bottle size for Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez

    $80.49$0.80/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Narciso Rodriguez

    2 providers

    Musc Noir Perfume

    EDP

    Bottle size for Narciso Rodriguez Musc Noir Perfume

    $68.95$0.69/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Narciso Rodriguez

    1 provider

    All of Me

    EDP

    Bottle size for Narciso Rodriguez All of Me

    $69.99$0.78/ml

  • Narciso Rodriguez

    1 provider

    For Him Bleu Noir

    EDT · Men

    Bottle size for Narciso Rodriguez For Him Bleu Noir

    $64.60$1.44/ml

    $84.55$0.85/ml