Daily Fragrance Scout
Narciso Rodriguez Narciso Radiante bottle

Narciso Rodriguez Narciso Radiante

Eau de ParfumWomen

Why authentic bottles cost less here

As of Oct 1, 2026: the cheapest full bottle of Narciso Rodriguez Narciso Radiante is $81.19 for 90 ml at FragranceNet ($0.90/ml, read under an hour ago), the only retailer we track with it in stock.

Lowest price
$81.19

90 ml · 1 provider

Average price
$81.19

across 1 provider at 90 ml

Best value
$0.90/ml

at 90 ml

Biggest discount
-

full bottle, off list price

Prices by size and provider

We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed (each cell shows when) and the merchant's checkout price governs.

We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed; the merchant's checkout price governs. Updated Aug 11, 2026. Not sure about a seller you have not heard of? How discounters get these prices.

Not buying today? We keep recording this price. Get the weekly list of what has actually fallen: no alerts, no daily mail.

One email a week. One-click unsubscribe. We never sell the address.

Price dynamics: 90 ml

Lowest and average price across every provider carrying this size, on the days we recorded one. Each tick is an observation, not a guarantee we looked every day; this is the history we observed, and it may not include every price a merchant offered.

$81.19
Aug 11, 202649 observationsOct 1, 2026

3 days in this window had no observation and are drawn as gaps, not guessed.

Lowest:
$81.19
Average now:
$81.19
Trend:
flat

Narciso Rodriguez Narciso Radiante: questions and answers

Where is the cheapest place to buy Narciso Rodriguez Narciso Radiante?
The lowest live price we track as of Oct 1, 2026 is $81.19 for the 90 ml bottle at FragranceNet (read under an hour ago), compared across 1 retailer. Prices change through the day, so the table above always shows the current low.
Is $81.19 a good price for Narciso Rodriguez Narciso Radiante?
The lowest price we have recorded for this listing in the 27 days we have tracked it. That is measured against this seller's own recorded prices, not against other stores, so it says whether FragranceNet is asking more or less than it usually does for this bottle.
How much does Narciso Rodriguez Narciso Radiante cost?
Narciso Rodriguez Narciso Radiante starts at $81.19 for a 90 ml bottle across the 1 seller we track. A larger bottle costs more up front but usually less per millilitre, so the best value depends on the size you want.
What is the price per millilitre of Narciso Rodriguez Narciso Radiante?
The best value we track is $0.90/ml per millilitre at the 90 ml size. We normalize every bottle to price per millilitre so sizes can be compared directly rather than by sticker price.
What is the lowest recorded price for Narciso Rodriguez Narciso Radiante?
The lowest price we have recorded for the 90 ml size is $81.19, tracking since Aug 11, 2026. That is a bounded record over our own observation window, not an all-time low; the price history chart on this page shows the observations behind it.
Why is Narciso Rodriguez Narciso Radiante cheaper here than in stores?
The prices come from established discounters sourcing through overstock, closeouts and parallel imports, which is how a bottle can list below the department-store price. We compare retailer data and do not authenticate individual bottles; our authenticity page explains how sellers are vetted and what parallel import means for warranty and packaging.

More from Narciso Rodriguez

Other Narciso Rodriguez fragrances we price across providers.

  • Narciso Rodriguez

    2 providers

    Narciso Rodriguez

    EDT · Women

    Bottle size for Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez

    $80.49$0.80/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Narciso Rodriguez

    1 provider

    All of Me

    EDP

    Bottle size for Narciso Rodriguez All of Me

    $69.99$0.78/ml

  • Narciso Rodriguez

    1 provider

    For Him Bleu Noir

    EDT · Men

    Bottle size for Narciso Rodriguez For Him Bleu Noir

    $64.60$1.44/ml

    $84.55$0.85/ml

  • Narciso Rodriguez

    1 provider

    Narciso Ambree

    EDP · Men

    Bottle size for Narciso Rodriguez Narciso Ambree

    $149.99$1.67/ml

Compares at a similar price

Fragrances from other houses closest to this one on price per millilitre.

  • Valentino

    3 providers

    Uomo Born In Roma Green Stravaganza

    EDT · Men

    Bottle size for Valentino Uomo Born In Roma Green Stravaganza

    $4.99$4.99/ml

    $20.99$4.20/ml

    $18.89$2.36/ml

    $33.99$3.40/ml

    $32.89$2.19/ml

    $91.95$1.84/ml

    $89.98$0.90/ml

    best of 3 providers at 100 ml

  • Montale

    2 providers

    White Aoud

    EDP · Unisex

    Bottle size for Montale White Aoud

    $89.59$0.90/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Emporio Armani

    2 providers

    Stronger With You Amber

    EDP · Men

    Bottle size for Emporio Armani Stronger With You Amber

    $89.97$0.90/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • M. Micallef

    2 providers

    Desirtoxic

    EDP · Unisex

    Bottle size for M. Micallef Desirtoxic

    $15.20$1.90/ml

    $89.99$0.90/ml

    best of 2 providers at 100 ml