Daily Fragrance Scout
Nicki Minaj Pink Friday 2 bottle

Nicki Minaj Pink Friday 2

Body MistWomen

Why authentic bottles cost less here

As of Oct 3, 2026: the cheapest full bottle of Nicki Minaj Pink Friday 2 is $8.39 for 236 ml at FragranceNet ($0.04/ml, read Oct 3, 2026, 02:18 UTC), the only retailer we track with it in stock.

Lowest price
$8.39

236 ml · 1 provider

Average price
$8.39

across 1 provider at 236 ml

Best value
$0.04/ml

at 236 ml

Biggest discount
-

full bottle, off list price

Prices by size and provider

We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed (each cell shows when) and the merchant's checkout price governs.

We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed; the merchant's checkout price governs. Updated Sep 21, 2026. Not sure about a seller you have not heard of? How discounters get these prices.

Not buying today? We keep recording this price. Get the weekly list of what has actually fallen: no alerts, no daily mail.

One email a week. One-click unsubscribe. We never sell the address.

Price dynamics: 236 ml

Lowest and average price across every provider carrying this size, on the days we recorded one. Each tick is an observation, not a guarantee we looked every day; this is the history we observed, and it may not include every price a merchant offered.

$9.79$8.39
Aug 11, 202652 observationsOct 4, 2026

3 days in this window had no observation and are drawn as gaps, not guessed.

Lowest:
$8.39
Average now:
$8.39
Trend:
−$1.40 since Aug 11, 2026

Nicki Minaj Pink Friday 2: questions and answers

Where is the cheapest place to buy Nicki Minaj Pink Friday 2?
The lowest live price we track as of Oct 3, 2026 is $8.39 for the 236 ml bottle at FragranceNet (read Oct 3, 2026, 02:18 UTC). Prices change through the day; the table above shows each store's price and when it was read.
Is $8.39 a good price for Nicki Minaj Pink Friday 2?
The lowest price we have recorded for this listing in the 27 days we have tracked it. That is measured against this seller's own recorded prices, not against other stores, so it says whether FragranceNet is asking more or less than it usually does for this bottle.
How much does Nicki Minaj Pink Friday 2 cost?
Nicki Minaj Pink Friday 2 starts at $8.39 for a 236 ml bottle across the 1 seller we track. A larger bottle costs more up front but usually less per millilitre, so the best value depends on the size you want.
What is the price per millilitre of Nicki Minaj Pink Friday 2?
The best value we track is $0.04/ml per millilitre at the 236 ml size. We normalize every bottle to price per millilitre so sizes can be compared directly rather than by sticker price.
What is the lowest recorded price for Nicki Minaj Pink Friday 2?
The lowest price we have recorded for the 236 ml size is $8.39, tracking since Aug 11, 2026. That is a bounded record over our own observation window, not an all-time low; the price history chart on this page shows the observations behind it.
Why is Nicki Minaj Pink Friday 2 cheaper here than in stores?
The prices come from established discounters sourcing through overstock, closeouts and parallel imports, which is how a bottle can list below the department-store price. We compare retailer data and do not authenticate individual bottles; our authenticity page explains how sellers are vetted and what parallel import means for warranty and packaging.

More from Nicki Minaj

Other Nicki Minaj fragrances we price across providers.

  • Nicki Minaj

    4 providers

    Onika Perfume

    EDP

    Bottle size for Nicki Minaj Onika Perfume

    $39.99$0.80/ml

    $24.95$0.25/ml

    best of 4 providers at 100 ml

  • Nicki Minaj

    2 providers

    Minajesty Perfume

    EDP

    Bottle size for Nicki Minaj Minajesty Perfume

    $16.95$0.34/ml

    $21.95$0.22/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Nicki Minaj

    2 providers

    Pink Friday Perfume

    EDP · Women

    Bottle size for Nicki Minaj Pink Friday Perfume

    $16.95$0.34/ml

    $21.95$0.22/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Nicki Minaj

    2 providers

    Minajesty

    EDP · Women

    Bottle size for Nicki Minaj Minajesty

    $39.99$0.80/ml

    $27.29$0.27/ml

    best of 2 providers at 100 ml

Compares at a similar price

Fragrances from other houses closest to this one on price per millilitre.

  • Azzaro

    1 provider

    Wanted Girl Perfume

    EDP · Women

    Bottle size for Azzaro Wanted Girl Perfume

    $37.09$1.24/ml

    $53.89$1.20/ml

    $72.09$0.90/ml

    $16.79$0.08/ml

  • Philosophy

    1 provider

    Radiant Grace

    EDP · Women

    Bottle size for Philosophy Radiant Grace

    $76.99$1.28/ml

    $106.39$0.90/ml

    $46.19$0.10/ml

  • Philosophy

    1 provider

    Amazing Grace Intense

    EDP · Women

    Bottle size for Philosophy Amazing Grace Intense

    $13.29$1.66/ml

    $38.49$0.33/ml

    $58.09$0.12/ml

  • Annick Goutal

    1 provider

    Tenue De Soiree

    EDP · Women

    Bottle size for Annick Goutal Tenue De Soiree

    $132.99$1.33/ml

    $31.49$0.13/ml