
Paco Rabanne Olympea Legend
Lowest live price · 80 ml ·
Affiliate link. We may earn a commission
As of Oct 3, 2026: the cheapest full bottle of Paco Rabanne Olympea Legend is $134.39 for 80 ml at FragranceNet ($1.68/ml, read Oct 3, 2026, 07:32 UTC), the only retailer we track with it in stock.
80 ml · 1 provider
per ml: 0 sizes cannot share a dollar average
at 80 ml
full bottle, off list price
Prices by size and provider
We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed (each cell shows when) and the merchant's checkout price governs.
8 mlbest $2.10/ml
80 mlbest $1.68/ml
| Size | FragranceNet | Average |
|---|---|---|
| 8 mlbest $2.10/ml | $16.79bestMiniread Oct 3, 2026, 16:04 UTC | $16.79across 1 provider |
| 80 mlbest $1.68/ml | $134.39bestTesterread Oct 3, 2026, 07:32 UTC | $134.39across 1 provider |
We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed; the merchant's checkout price governs. Not sure about a seller you have not heard of? How discounters get these prices.
Not buying today? We keep recording this price. Get the weekly list of what has actually fallen: no alerts, no daily mail.
Price dynamics: 80 ml
Lowest and average price across every provider carrying this size, on the days we recorded one. Each tick is an observation, not a guarantee we looked every day; this is the history we observed, and it may not include every price a merchant offered.
Not enough price history for 80 ml yet. The chart appears once a price has been observed on at least two days.
Paco Rabanne Olympea Legend: questions and answers
- Where is the cheapest place to buy Paco Rabanne Olympea Legend?
- The lowest live price we track as of Oct 3, 2026 is $134.39 for the 80 ml bottle at FragranceNet (read Oct 3, 2026, 07:32 UTC), compared across 1 retailer. Prices change through the day; the table above shows each store's price and when it was read.
- How much does Paco Rabanne Olympea Legend cost?
- Paco Rabanne Olympea Legend starts at $134.39 for a 80 ml bottle across the 1 seller we track. A larger bottle costs more up front but usually less per millilitre, so the best value depends on the size you want.
- What is the price per millilitre of Paco Rabanne Olympea Legend?
- The best value we track is $1.68/ml per millilitre at the 80 ml size. We normalize every bottle to price per millilitre so sizes can be compared directly rather than by sticker price.
- Why is Paco Rabanne Olympea Legend cheaper here than in stores?
- The prices come from established discounters sourcing through overstock, closeouts and parallel imports, which is how a bottle can list below the department-store price. We compare retailer data and do not authenticate individual bottles; our authenticity page explains how sellers are vetted and what parallel import means for warranty and packaging.
More from Paco Rabanne
Other Paco Rabanne fragrances we price across providers.
Paco Rabanne
3 providers
Invictus Aqua
EDT · Men
$17.49$2.19/ml
$79.99$1.60/ml
$87.95$0.88/ml
best of 3 providers at 100 ml
Paco Rabanne
3 providers
1 Million
EDT · Men
$62.99$1.26/ml
best of 3 providers at 50 ml
$63.99$0.85/ml
$62.00$0.62/ml
best of 3 providers at 100 ml
$82.99$0.66/ml
$117.59$0.59/ml
best of 3 providers at 200 ml



