Daily Fragrance Scout
Riiffs AUCTION Aswaar by Velvet Pouch bottle

Riiffs AUCTION Aswaar by Velvet Pouch

Extrait de ParfumUnisexMiddle Eastern & Arabian

Sold out at every store we track right now

Out of stock everywhere we track since , last listed at $42.49 for 100 ml at Intense Oud. Stock checked at 1 store.

The price history below shows the prices we recorded while it was listed. Follow it for an email when a store we track adds a new offer or cuts its price.

As of Oct 2, 2026: every Riiffs AUCTION Aswaar by Velvet Pouch bottle we track is sold out at 1 retailer; the last recorded price was $42.49 for 100 ml.

In stock now

Riiffs AUCTION Aswaar by Velvet Pouch is sold out everywhere we track. These have a full bottle in stock today, Riiffs first.

  • Riiffs

    2 providers

    Momento

    Extrait

    Bottle size for Riiffs Momento

    $24.99$0.25/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Riiffs

    2 providers

    Aswaar

    Extrait · Unisex

    Bottle size for Riiffs Aswaar

    $49.99$0.50/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Riiffs

    1 provider

    Seasons Rise

    EDP · Unisex

    Bottle size for Riiffs Seasons Rise

    $52.49$0.52/ml

  • Riiffs

    1 provider

    Freeze

    Extrait · Unisex

    Bottle size for Riiffs Freeze

    $53.19$0.53/ml

Lowest price
-

across 0 providers

Average price
-

per ml: 0 sizes cannot share a dollar average

Best value
-

per millilitre

Biggest discount
-

full bottle, off list price

Prices by size and provider

We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed (each cell shows when) and the merchant's checkout price governs.

We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed; the merchant's checkout price governs. Updated Oct 1, 2026. Not sure about a seller you have not heard of? How discounters get these prices.

Not buying today? We keep recording this price. Get the weekly list of what has actually fallen: no alerts, no daily mail.

One email a week. One-click unsubscribe. We never sell the address.

Price dynamics: 100 ml

Lowest and average price across every provider carrying this size, on the days we recorded one. Each tick is an observation, not a guarantee we looked every day; this is the history we observed, and it may not include every price a merchant offered.

Sold out everywhere at 100 ml: the line shows the prices we recorded while it was listed, not a price you can buy at today.

$42.49
Oct 1, 20262 observationsOct 2, 2026
Lowest:
$42.49
Average now:
$42.49
Trend:
flat

More from Riiffs

Other Riiffs fragrances we price across providers.

  • Riiffs

    2 providers

    Rose De Soleil

    EDP · Women

    Bottle size for Riiffs Rose De Soleil

    $23.79$0.24/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Riiffs

    2 providers

    Momento

    Extrait

    Bottle size for Riiffs Momento

    $24.99$0.25/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Riiffs

    2 providers

    Noor

    Extrait · Women

    Bottle size for Riiffs Noor

    $34.99$0.35/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Riiffs

    2 providers

    Elyssia Aura

    Extrait · Unisex

    Bottle size for Riiffs Elyssia Aura

    $32.19$0.32/ml

    best of 2 providers at 100 ml

Compares at a similar price

Fragrances from other houses in the same part of the catalog.

  • Bharara

    4 providers

    King

    EDP

    Bottle size for Bharara King

    $54.59$0.55/ml

    best of 4 providers at 100 ml

    $89.99$0.45/ml

    $299.99$0.30/ml

  • Al Haramain

    3 providers

    Amber Oud Rouge

    EDP · Men

    Bottle size for Al Haramain Amber Oud Rouge

    $16.79$2.10/ml

    $49.95$0.83/ml

    best of 2 providers at 60 ml

    $70.95$0.60/ml

    best of 3 providers at 118 ml