Daily Fragrance Scout
Rimal Collection Smoky Jasper bottle

Rimal Collection Smoky Jasper

Eau de ParfumWomen

Why authentic bottles cost less here

As of Sep 30, 2026: the cheapest full bottle of Rimal Collection Smoky Jasper is $59.99 for 100 ml at Intense Oud ($0.60/ml, read 4 hours ago), the only retailer we track with it in stock.

Lowest price
$59.99

100 ml · 1 provider

Average price
$59.99

across 1 provider at 100 ml

Best value
$0.60/ml

at 100 ml

Biggest discount
-

full bottle, off list price

Prices by size and provider

We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed (each cell shows when) and the merchant's checkout price governs.

We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed; the merchant's checkout price governs. Updated Aug 9, 2026. Not sure about a seller you have not heard of? How discounters get these prices.

Not buying today? We keep recording this price. Get the weekly list of what has actually fallen: no alerts, no daily mail.

One email a week. One-click unsubscribe. We never sell the address.

Price dynamics: 100 ml

Lowest and average price across every provider carrying this size, on the days we recorded one. Each tick is an observation, not a guarantee we looked every day; this is the history we observed, and it may not include every price a merchant offered.

$59.99
Aug 9, 202650 observationsSep 30, 2026

3 days in this window had no observation and are drawn as gaps, not guessed.

Lowest:
$59.99
Average now:
$59.99
Trend:
flat

Rimal Collection Smoky Jasper: questions and answers

Where is the cheapest place to buy Rimal Collection Smoky Jasper?
The lowest live price we track as of Sep 30, 2026 is $59.99 for the 100 ml bottle at Intense Oud (read 4 hours ago), compared across 1 retailer. Prices change through the day, so the table above always shows the current low.
Is $59.99 a good price for Rimal Collection Smoky Jasper?
The lowest price we have recorded for this listing in the 27 days we have tracked it. That is measured against this seller's own recorded prices, not against other stores, so it says whether Intense Oud is asking more or less than it usually does for this bottle.
How much does Rimal Collection Smoky Jasper cost?
Rimal Collection Smoky Jasper starts at $59.99 for a 100 ml bottle across the 1 seller we track. A larger bottle costs more up front but usually less per millilitre, so the best value depends on the size you want.
What is the price per millilitre of Rimal Collection Smoky Jasper?
The best value we track is $0.60/ml per millilitre at the 100 ml size. We normalize every bottle to price per millilitre so sizes can be compared directly rather than by sticker price.
What is the lowest recorded price for Rimal Collection Smoky Jasper?
The lowest price we have recorded for the 100 ml size is $59.99, tracking since Aug 9, 2026. That is a bounded record over our own observation window, not an all-time low; the price history chart on this page shows the observations behind it.
Why is Rimal Collection Smoky Jasper cheaper here than in stores?
The prices come from established discounters sourcing through overstock, closeouts and parallel imports, which is how a bottle can list below the department-store price. We compare retailer data and do not authenticate individual bottles; our authenticity page explains how sellers are vetted and what parallel import means for warranty and packaging.

More from Rimal Collection

Other Rimal Collection fragrances we price across providers.

  • Rimal Collection

    1 provider

    Noir Obsidian

    EDP

    Bottle size for Rimal Collection Noir Obsidian

    $59.99$0.60/ml

  • Rimal Collection

    1 provider

    Light Jade

    EDP

    Bottle size for Rimal Collection Light Jade

    $59.99$0.60/ml

  • Rimal Collection

    1 provider

    Silky Crystal

    EDP · Women

    Bottle size for Rimal Collection Silky Crystal

    $59.99$0.60/ml

  • Rimal Collection

    1 provider

    Precious Quartz

    EDP · Women

    Bottle size for Rimal Collection Precious Quartz

    $59.99$0.60/ml

Compares at a similar price

Fragrances from other houses closest to this one on price per millilitre.

  • Montale

    7 providers

    Intense Cafe

    EDP · Unisex

    Bottle size for Montale Intense Cafe

    $3.99$3.99/ml

    $14.99$3.00/ml

    $59.99$0.60/ml

    best of 6 providers at 100 ml

  • Mancera

    5 providers

    Sicily

    EDP · Unisex

    Bottle size for Mancera Sicily

    $135.00$2.25/ml

    $70.95$0.60/ml

    $79.97$0.67/ml

    best of 3 providers at 120 ml

  • Billie Eilish

    4 providers

    Your Turn

    EDP

    Bottle size for Billie Eilish Your Turn

    $65.95$1.32/ml

    best of 2 providers at 50 ml

    $60.19$0.60/ml

    best of 4 providers at 100 ml

  • Al Haramain

    3 providers

    Amber Oud Rouge

    EDP · Men

    Bottle size for Al Haramain Amber Oud Rouge

    $16.79$2.10/ml

    $49.95$0.83/ml

    best of 2 providers at 60 ml

    $70.95$0.60/ml

    best of 3 providers at 118 ml