Roja
4 providers
Isola Verde
Parfum · Unisex
$15.99$15.99/ml
$3.99$2.00/ml
$64.99$13.00/ml
$69.99$7.00/ml
best of 2 providers at 10 ml
$234.49$4.69/ml
best of 2 providers at 50 ml

Lowest live price · 100 ml ·
Affiliate link. We may earn a commission
As of Oct 1, 2026: the cheapest full bottle of Roja Amber Aoud is $325.00 for 100 ml at Olfactory Factory LLC ($3.25/ml, read 1 hour ago), compared across 2 retailers.
The 100 ml ranges from $325.00 at Olfactory Factory LLC to $419.99 at FragranceNet, a $94.99 spread, 23% of the higher price, across 2 sellers.
The lowest we have recorded for the 100 ml in 68 days of tracking is $325.00 on Jul 25; which is where it sits now.
100 ml · 2 providers
per ml: 2 sizes cannot share a dollar average
at 2 ml
full bottle, off list price
We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed (each cell shows when) and the merchant's checkout price governs.
| Size | FragranceNet | Olfactory Factory LLC | Average |
|---|---|---|---|
| 2 mlbest $2.25/ml | not carried | $4.50bestDecanttracked lowread Oct 1, 2026, 01:05 UTC | $4.50across 1 provider |
| 30 ml | not carried | sold out | - |
| 50 ml | not carried | sold out | - |
| 100 mlbest $3.25/ml | $419.99tracked lowread Oct 1, 2026, 02:03 UTC | $325.00besttracked lowread Oct 1, 2026, 01:05 UTC | $372.50across 2 providers |
We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed; the merchant's checkout price governs. Updated Sep 26, 2026. Not sure about a seller you have not heard of? How discounters get these prices.
Not buying today? We keep recording this price. Get the weekly list of what has actually fallen: no alerts, no daily mail.
Lowest and average price across every provider carrying this size, on the days we recorded one. Each tick is an observation, not a guarantee we looked every day; this is the history we observed, and it may not include every price a merchant offered.
8 days in this window had no observation and are drawn as gaps, not guessed.
Other Roja fragrances we price across providers.
Roja
4 providers
Parfum · Unisex
$15.99$15.99/ml
$3.99$2.00/ml
$64.99$13.00/ml
$69.99$7.00/ml
best of 2 providers at 10 ml
$234.49$4.69/ml
best of 2 providers at 50 ml
Roja
4 providers
EDP · Men
$6.99$6.99/ml
$3.99$2.00/ml
$29.99$6.00/ml
$44.99$4.50/ml
$158.00$1.58/ml
best of 4 providers at 100 ml
Roja
4 providers
Parfum · Unisex
$13.99$13.99/ml
$6.99$3.50/ml
$54.99$11.00/ml
$66.49$6.65/ml
best of 2 providers at 10 ml
$189.00$3.78/ml
best of 3 providers at 50 ml
Roja
3 providers
EDP · Men
$17.00$2.13/ml
$139.00$1.39/ml
best of 3 providers at 100 ml
Fragrances from other houses closest to this one on price per millilitre.
Creed
6 providers
EDP · Women
$6.99$6.99/ml
$4.50$2.25/ml
$40.99$8.20/ml
$66.99$6.70/ml
$360.49$4.81/ml
best of 4 providers at 75 ml
Creed
5 providers
EDP · Men
$4.99$4.99/ml
$4.50$2.25/ml
$21.49$4.30/ml
$40.99$4.10/ml
$399.95$4.00/ml
best of 3 providers at 100 ml
$369.99$3.14/ml
Creed
4 providers
EDP · Women
$6.99$6.99/ml
$4.50$2.25/ml
best of 2 providers at 2 ml
$34.99$7.00/ml
$42.69$5.34/ml
$53.99$5.40/ml
$460.00$6.13/ml
Creed
3 providers
EDP · Unisex
$6.99$6.99/ml
$4.50$2.25/ml
$26.99$5.40/ml
$45.99$4.60/ml
$334.99$6.70/ml
$459.99$4.60/ml