Daily Fragrance Scout
Roja Apex Cologne bottle

Roja Apex Cologne

Eau de ParfumUnisexNiche

As of Sep 17, 2026: no full bottle of Roja Apex Cologne is in stock at the 1 retailer we track; the 1 ml decant is $5.99.

In stock now

No full bottle of Roja Apex Cologne is in stock anywhere we track. These have a full bottle in stock today, Roja first.

  • Roja

    4 providers

    Elysium Pour Homme

    EDP · Men

    Bottle size for Roja Elysium Pour Homme

    $6.99$6.99/ml

    $3.99$2.00/ml

    $29.99$6.00/ml

    $44.99$4.50/ml

    $158.00$1.58/ml

    best of 4 providers at 100 ml

  • Roja

    4 providers

    Isola Verde

    Parfum · Unisex

    Bottle size for Roja Isola Verde

    $15.99$15.99/ml

    $3.99$2.00/ml

    $64.99$13.00/ml

    $69.99$7.00/ml

    best of 2 providers at 10 ml

    $234.49$4.69/ml

    best of 2 providers at 50 ml

  • Roja

    4 providers

    Oceania

    Parfum · Unisex

    Bottle size for Roja Oceania

    $13.99$13.99/ml

    $6.99$3.50/ml

    $54.99$11.00/ml

    $66.49$6.65/ml

    best of 2 providers at 10 ml

    $189.00$3.78/ml

    best of 3 providers at 50 ml

Lowest price
$5.99

1 ml · decant only

Average price
$4.86/ml

per ml: 3 sizes cannot share a dollar average

Best value
$4.00/ml

at 10 ml

Biggest discount
-

full bottle, off list price

Prices by size and provider

We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed (each cell shows when) and the merchant's checkout price governs.

We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed; the merchant's checkout price governs. Updated Sep 27, 2026. Not sure about a seller you have not heard of? How discounters get these prices.

Not buying today? We keep recording this price. Get the weekly list of what has actually fallen: no alerts, no daily mail.

One email a week. One-click unsubscribe. We never sell the address.

Price dynamics: 100 ml

Lowest and average price across every provider carrying this size, on the days we recorded one. Each tick is an observation, not a guarantee we looked every day; this is the history we observed, and it may not include every price a merchant offered.

Sold out everywhere at 100 ml: the line shows the prices we recorded while it was listed, not a price you can buy at today.

$149.99$139.97
Jul 25, 202651 observationsSep 30, 2026

17 days in this window had no observation and are drawn as gaps, not guessed.

Lowest:
$139.97
Average now:
$139.97
Trend:
−$10.02 since Jul 25, 2026

More from Roja

Other Roja fragrances we price across providers.

  • Roja

    4 providers

    Isola Verde

    Parfum · Unisex

    Bottle size for Roja Isola Verde

    $15.99$15.99/ml

    $3.99$2.00/ml

    $64.99$13.00/ml

    $69.99$7.00/ml

    best of 2 providers at 10 ml

    $234.49$4.69/ml

    best of 2 providers at 50 ml

  • Roja

    4 providers

    Elysium Pour Homme

    EDP · Men

    Bottle size for Roja Elysium Pour Homme

    $6.99$6.99/ml

    $3.99$2.00/ml

    $29.99$6.00/ml

    $44.99$4.50/ml

    $158.00$1.58/ml

    best of 4 providers at 100 ml

  • Roja

    4 providers

    Oceania

    Parfum · Unisex

    Bottle size for Roja Oceania

    $13.99$13.99/ml

    $6.99$3.50/ml

    $54.99$11.00/ml

    $66.49$6.65/ml

    best of 2 providers at 10 ml

    $189.00$3.78/ml

    best of 3 providers at 50 ml

Compares at a similar price

Fragrances from other houses closest to this one on price per millilitre, within niche.

  • Maison Crivelli

    3 providers

    Musc Nurasana

    Extrait · Unisex

    Bottle size for Maison Crivelli Musc Nurasana

    $10.99$10.99/ml

    $48.49$9.70/ml

    $66.49$6.65/ml

    $269.99$5.40/ml

    best of 3 providers at 50 ml

    $399.99$4.00/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Maison Crivelli

    2 providers

    Patchouli Magnetik

    Extrait · Unisex

    Bottle size for Maison Crivelli Patchouli Magnetik

    $9.99$9.99/ml

    $31.99$6.40/ml

    $199.99$4.00/ml

    best of 2 providers at 50 ml

  • Zoologist

    2 providers

    Rabbit

    Extrait · Unisex

    Bottle size for Zoologist Rabbit

    $9.99$9.99/ml

    $34.99$7.00/ml

    $240.00$4.00/ml

  • Amouage

    1 provider

    Interlude 53

    Extrait · Men

    Bottle size for Amouage Interlude 53

    $9.99$9.99/ml

    $43.99$8.80/ml

    $59.99$6.00/ml

    $399.99$4.00/ml