Daily Fragrance Scout
Roja Serenity Blend bottle

Roja Serenity Blend

ParfumUnisex

Why authentic bottles cost less here

As of Oct 1, 2026: the cheapest full bottle of Roja Serenity Blend is $450.00 for 100 ml at Twisted Lily ($4.50/ml, read 1 hour ago), the only retailer we track with it in stock.

Lowest price
$450.00

100 ml · 1 provider

Average price
$450.00

across 1 provider at 100 ml

Best value
$4.50/ml

at 100 ml

Biggest discount
-

full bottle, off list price

Prices by size and provider

We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed (each cell shows when) and the merchant's checkout price governs.

We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed; the merchant's checkout price governs. Updated Sep 15, 2026. Not sure about a seller you have not heard of? How discounters get these prices.

Not buying today? We keep recording this price. Get the weekly list of what has actually fallen: no alerts, no daily mail.

One email a week. One-click unsubscribe. We never sell the address.

Price dynamics: 100 ml

Lowest and average price across every provider carrying this size, on the days we recorded one. Each tick is an observation, not a guarantee we looked every day; this is the history we observed, and it may not include every price a merchant offered.

$450.00
Sep 15, 202614 observationsOct 1, 2026

3 days in this window had no observation and are drawn as gaps, not guessed.

Lowest:
$450.00
Average now:
$450.00
Trend:
flat

Roja Serenity Blend: questions and answers

Where is the cheapest place to buy Roja Serenity Blend?
The lowest live price we track as of Oct 1, 2026 is $450.00 for the 100 ml bottle at Twisted Lily (read 1 hour ago), compared across 1 retailer. Prices change through the day, so the table above always shows the current low.
Is $450.00 a good price for Roja Serenity Blend?
The lowest price we have recorded for this listing in the 14 days we have tracked it. That is measured against this seller's own recorded prices, not against other stores, so it says whether Twisted Lily is asking more or less than it usually does for this bottle.
How much does Roja Serenity Blend cost?
Roja Serenity Blend starts at $450.00 for a 100 ml bottle across the 1 seller we track. A larger bottle costs more up front but usually less per millilitre, so the best value depends on the size you want.
What is the price per millilitre of Roja Serenity Blend?
The best value we track is $4.50/ml per millilitre at the 100 ml size. We normalize every bottle to price per millilitre so sizes can be compared directly rather than by sticker price.
What is the lowest recorded price for Roja Serenity Blend?
The lowest price we have recorded for the 100 ml size is $450.00, tracking since Sep 15, 2026. That is a bounded record over our own observation window, not an all-time low; the price history chart on this page shows the observations behind it.
Why is Roja Serenity Blend cheaper here than in stores?
The prices come from established discounters sourcing through overstock, closeouts and parallel imports, which is how a bottle can list below the department-store price. We compare retailer data and do not authenticate individual bottles; our authenticity page explains how sellers are vetted and what parallel import means for warranty and packaging.

More from Roja

Other Roja fragrances we price across providers.

  • Roja

    4 providers

    Isola Verde

    Parfum · Unisex

    Bottle size for Roja Isola Verde

    $15.99$15.99/ml

    $3.99$2.00/ml

    $64.99$13.00/ml

    $69.99$7.00/ml

    best of 2 providers at 10 ml

    $234.49$4.69/ml

    best of 2 providers at 50 ml

  • Roja

    4 providers

    Elysium Pour Homme

    EDP · Men

    Bottle size for Roja Elysium Pour Homme

    $6.99$6.99/ml

    $3.99$2.00/ml

    $29.99$6.00/ml

    $44.99$4.50/ml

    $158.00$1.58/ml

    best of 4 providers at 100 ml

  • Roja

    4 providers

    Oceania

    Parfum · Unisex

    Bottle size for Roja Oceania

    $13.99$13.99/ml

    $6.99$3.50/ml

    $54.99$11.00/ml

    $66.49$6.65/ml

    best of 2 providers at 10 ml

    $189.00$3.78/ml

    best of 3 providers at 50 ml

Compares at a similar price

Fragrances from other houses closest to this one on price per millilitre.

  • Maison Francis Kurkdjian

    5 providers

    Baccarat Rouge 540

    Extrait · Unisex

    Bottle size for Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540

    $11.99$11.99/ml

    $8.99$4.50/ml

    $35.00$7.00/ml

    best of 2 providers at 5 ml

    $69.99$7.00/ml

    $320.00$9.14/ml

    $379.99$5.43/ml

    best of 5 providers at 70 ml

    $985.00$4.93/ml

  • Xerjoff

    3 providers

    Tony Iommi Monkey Special

    Parfum · Unisex

    Bottle size for Xerjoff Tony Iommi Monkey Special

    $10.99$10.99/ml

    $45.99$9.20/ml

    $71.99$7.20/ml

    $305.00$6.10/ml

    $450.00$4.50/ml

  • Xerjoff

    3 providers

    Louis XV 1722

    EDP · Unisex

    Bottle size for Xerjoff Louis XV 1722

    $11.99$11.99/ml

    $47.99$9.60/ml

    $74.99$7.50/ml

    $224.99$4.50/ml

    best of 2 providers at 50 ml

  • Boadicea the Victorious

    2 providers

    Amber Sapphire

    Parfum · Unisex

    Bottle size for Boadicea the Victorious Amber Sapphire

    $12.99$12.99/ml

    $449.99$4.50/ml

    best of 2 providers at 100 ml