Salvador Dali
2 providers
Laguna
EDT · Women
$12.59$0.42/ml
$13.99$0.28/ml
$28.99$0.29/ml
best of 2 providers at 100 ml
Lowest live price · 50 ml ·
Affiliate link. We may earn a commission
As of Oct 2, 2026: the cheapest full bottle of Salvador Dali Crazy Kiss Perfume is $16.95 for 50 ml at FragranceShop ($0.34/ml, read Oct 2, 2026, 13:02 UTC), the only retailer we track with it in stock.
50 ml · 1 provider
across 1 provider at 50 ml
at 50 ml
full bottle, off list price
We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed (each cell shows when) and the merchant's checkout price governs.
| Size | FragranceShop | Average |
|---|---|---|
| 50 mlbest $0.34/ml | $16.95besttracked lowread Oct 2, 2026, 13:02 UTC | $16.95across 1 provider |
We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed; the merchant's checkout price governs. Updated Oct 1, 2026. Not sure about a seller you have not heard of? How discounters get these prices.
Not buying today? We keep recording this price. Get the weekly list of what has actually fallen: no alerts, no daily mail.
Lowest and average price across every provider carrying this size, on the days we recorded one. Each tick is an observation, not a guarantee we looked every day; this is the history we observed, and it may not include every price a merchant offered.
Other Salvador Dali fragrances we price across providers.
Salvador Dali
2 providers
EDT · Women
$12.59$0.42/ml
$13.99$0.28/ml
$28.99$0.29/ml
best of 2 providers at 100 ml
Fragrances from other houses closest to this one on price per millilitre.
Mont Blanc
3 providers
EDT · Men
$41.80$1.05/ml
$64.99$1.08/ml
$34.29$0.34/ml
best of 3 providers at 100 ml
Dolce & Gabbana
2 providers
EDT · Women
$31.95$1.28/ml
best of 2 providers at 25 ml
$79.95$2.67/ml
$35.95$0.72/ml
best of 2 providers at 50 ml
$33.95$0.34/ml
best of 2 providers at 100 ml
$68.95$0.34/ml
best of 2 providers at 200 ml
Guerlain
2 providers
EDT · Women
$88.99$0.71/ml
best of 2 providers at 125 ml
$68.59$0.34/ml