
THOO What About Pop by The House of Oud
Lowest live price · 75 ml ·
Affiliate link. We may earn a commission
As of Oct 1, 2026: the cheapest full bottle of THOO What About Pop by The House of Oud is $259.99 for 75 ml at Intense Oud ($3.47/ml, read 1 hour ago), the only retailer we track with it in stock.
75 ml · 1 provider
across 1 provider at 75 ml
at 75 ml
full bottle, off list price
Prices by size and provider
We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed (each cell shows when) and the merchant's checkout price governs.
| Size | Intense Oud | Average |
|---|---|---|
| 75 mlbest $3.47/ml | $259.99besttracked lowread Oct 1, 2026, 05:33 UTC | $259.99across 1 provider |
We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed; the merchant's checkout price governs. Updated Aug 9, 2026. Not sure about a seller you have not heard of? How discounters get these prices.
Not buying today? We keep recording this price. Get the weekly list of what has actually fallen: no alerts, no daily mail.
Price dynamics: 75 ml
Lowest and average price across every provider carrying this size, on the days we recorded one. Each tick is an observation, not a guarantee we looked every day; this is the history we observed, and it may not include every price a merchant offered.
3 days in this window had no observation and are drawn as gaps, not guessed.
- Lowest:
- $259.99
- Average now:
- $259.99
- Trend:
- flat
THOO What About Pop by The House of Oud: questions and answers
- Where is the cheapest place to buy THOO What About Pop by The House of Oud?
- The lowest live price we track as of Oct 1, 2026 is $259.99 for the 75 ml bottle at Intense Oud (read 1 hour ago), compared across 1 retailer. Prices change through the day, so the table above always shows the current low.
- Is $259.99 a good price for THOO What About Pop by The House of Oud?
- The lowest price we have recorded for this listing in the 27 days we have tracked it. That is measured against this seller's own recorded prices, not against other stores, so it says whether Intense Oud is asking more or less than it usually does for this bottle.
- How much does THOO What About Pop by The House of Oud cost?
- THOO What About Pop by The House of Oud starts at $259.99 for a 75 ml bottle across the 1 seller we track. A larger bottle costs more up front but usually less per millilitre, so the best value depends on the size you want.
- What is the price per millilitre of THOO What About Pop by The House of Oud?
- The best value we track is $3.47/ml per millilitre at the 75 ml size. We normalize every bottle to price per millilitre so sizes can be compared directly rather than by sticker price.
- What is the lowest recorded price for THOO What About Pop by The House of Oud?
- The lowest price we have recorded for the 75 ml size is $259.99, tracking since Aug 9, 2026. That is a bounded record over our own observation window, not an all-time low; the price history chart on this page shows the observations behind it.
- Why is THOO What About Pop by The House of Oud cheaper here than in stores?
- The prices come from established discounters sourcing through overstock, closeouts and parallel imports, which is how a bottle can list below the department-store price. We compare retailer data and do not authenticate individual bottles; our authenticity page explains how sellers are vetted and what parallel import means for warranty and packaging.
More from THOO
Other THOO fragrances we price across providers.
Compares at a similar price
Fragrances from other houses closest to this one on price per millilitre, within niche.
The Harmonist
2 providers
Yin Transformation
Parfum · Unisex
$9.99$9.99/ml
$42.99$8.60/ml
$74.99$7.50/ml
$173.99$3.48/ml
best of 2 providers at 50 ml
Ex Nihilo
4 providers
Blue Talisman
EDP · Unisex
$9.99$9.99/ml
$45.99$9.20/ml
$69.99$7.00/ml
$229.00$4.58/ml
best of 2 providers at 50 ml
$349.00$3.49/ml
best of 2 providers at 100 ml
Unique'e Luxury
2 providers
Crush On Me
Extrait · Unisex
$5.99$5.99/ml
$24.99$5.00/ml
$40.99$4.10/ml
$349.00$3.49/ml







