Daily Fragrance Scout
Tocca Stella Travel bottle

Tocca Stella Travel

Eau de ParfumWomen

As of Oct 1, 2026: no full bottle of Tocca Stella Travel is in stock at the 1 retailer we track; the 20 ml decant is $41.99.

In stock now

No full bottle of Tocca Stella Travel is in stock anywhere we track. These have a full bottle in stock today, Tocca first.

  • Tocca

    1 provider

    Florence

    EDP

    Bottle size for Tocca Florence

    $70.95$1.42/ml

Lowest price
$41.99

20 ml · decant only

Average price
$41.99

across 1 provider at 20 ml

Best value
$2.10/ml

at 20 ml

Biggest discount
-

full bottle, off list price

Prices by size and provider

We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed (each cell shows when) and the merchant's checkout price governs.

We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed; the merchant's checkout price governs. Updated Sep 29, 2026. Not sure about a seller you have not heard of? How discounters get these prices.

Not buying today? We keep recording this price. Get the weekly list of what has actually fallen: no alerts, no daily mail.

One email a week. One-click unsubscribe. We never sell the address.

Price dynamics: 20 ml

Lowest and average price across every provider carrying this size, on the days we recorded one. Each tick is an observation, not a guarantee we looked every day; this is the history we observed, and it may not include every price a merchant offered.

$41.99
Sep 28, 20264 observationsOct 1, 2026
Lowest:
$41.99
Average now:
$41.99
Trend:
flat

More from Tocca

Other Tocca fragrances we price across providers.

  • Tocca

    1 provider

    Florence

    EDP

    Bottle size for Tocca Florence

    $70.95$1.42/ml

Compares at a similar price

Fragrances from other houses closest to this one on price per millilitre.

  • Maison Francis Kurkdjian

    3 providers

    Grand Soir

    EDP · Unisex

    Bottle size for Maison Francis Kurkdjian Grand Soir

    $7.99$7.99/ml

    $34.99$7.00/ml

    $25.00$3.13/ml

    $53.99$5.40/ml

    $180.00$5.14/ml

    $239.99$3.43/ml

    best of 2 providers at 70 ml

    $419.99$2.10/ml

  • Thierry Mugler

    2 providers

    Angel Elixir

    EDP · Women

    Bottle size for Thierry Mugler Angel Elixir

    $16.79$2.10/ml

    $144.99$2.90/ml

  • Une Nuit Nomade

    2 providers

    Chemin D'Amande

    Extrait · Unisex

    Bottle size for Une Nuit Nomade Chemin D'Amande

    $5.99$5.99/ml

    $24.99$5.00/ml

    $42.99$4.30/ml

    $195.00$3.90/ml

    $209.99$2.10/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Thierry Mugler

    1 provider

    Angel Non

    EDP · Women

    Bottle size for Thierry Mugler Angel Non

    $104.99$2.10/ml