Daily Fragrance Scout
Xerjoff Hayat bottle

Xerjoff Hayat

Eau de Parfum

As of Oct 1, 2026: no full bottle of Xerjoff Hayat is in stock at the 1 retailer we track; the 2 ml decant is $5.99.

In stock now

No full bottle of Xerjoff Hayat is in stock anywhere we track. These have a full bottle in stock today, Xerjoff first.

  • Xerjoff

    7 providers

    Erba Pura

    EDP · Unisex

    Bottle size for Xerjoff Erba Pura

    $7.99$7.99/ml

    $4.99$2.50/ml

    $33.99$6.80/ml

    $23.75$2.97/ml

    $53.99$5.40/ml

    $94.97$1.90/ml

    best of 3 providers at 50 ml

    $139.98$1.40/ml

    best of 7 providers at 100 ml

  • Xerjoff

    5 providers

    Naxos

    EDP · Unisex

    Bottle size for Xerjoff Naxos

    $7.99$7.99/ml

    $33.99$6.80/ml

    $53.99$5.40/ml

    $159.98$1.60/ml

    best of 5 providers at 100 ml

  • Xerjoff

    5 providers

    Accento

    EDP · Unisex

    Bottle size for Xerjoff Accento

    $5.49$5.49/ml

    $15.99$3.20/ml

    $99.99$2.00/ml

    $169.00$1.69/ml

    best of 4 providers at 100 ml

  • Xerjoff

    5 providers

    Coro

    EDP

    Bottle size for Xerjoff Coro

    $182.99$3.66/ml

    best of 3 providers at 50 ml

    $179.00$1.79/ml

    best of 5 providers at 100 ml

Lowest price
$5.99

2 ml · decant only

Average price
$5.99

across 1 provider at 2 ml

Best value
$3.00/ml

at 2 ml

Biggest discount
-

full bottle, off list price

Prices by size and provider

We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed (each cell shows when) and the merchant's checkout price governs.

We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed; the merchant's checkout price governs. Updated Sep 18, 2026. Not sure about a seller you have not heard of? How discounters get these prices.

Not buying today? We keep recording this price. Get the weekly list of what has actually fallen: no alerts, no daily mail.

One email a week. One-click unsubscribe. We never sell the address.

Price dynamics: 50 ml

Lowest and average price across every provider carrying this size, on the days we recorded one. Each tick is an observation, not a guarantee we looked every day; this is the history we observed, and it may not include every price a merchant offered.

Sold out everywhere at 50 ml: the line shows the prices we recorded while it was listed, not a price you can buy at today.

$125.00
Jul 25, 202661 observationsOct 1, 2026

8 days in this window had no observation and are drawn as gaps, not guessed.

Lowest:
$125.00
Average now:
$125.00
Trend:
flat

More from Xerjoff

Other Xerjoff fragrances we price across providers.

  • Xerjoff

    7 providers

    Erba Pura

    EDP · Unisex

    Bottle size for Xerjoff Erba Pura

    $7.99$7.99/ml

    $4.99$2.50/ml

    $33.99$6.80/ml

    $23.75$2.97/ml

    $53.99$5.40/ml

    $94.97$1.90/ml

    best of 3 providers at 50 ml

    $139.98$1.40/ml

    best of 7 providers at 100 ml

  • Xerjoff

    5 providers

    Torino 25

    EDP

    Bottle size for Xerjoff Torino 25

    $7.99$7.99/ml

    $5.99$3.00/ml

    $129.99$2.60/ml

    best of 4 providers at 50 ml

  • Xerjoff

    5 providers

    Torino 21

    EDP · Unisex

    Bottle size for Xerjoff Torino 21

    $7.99$7.99/ml

    $35.99$7.20/ml

    $27.99$3.50/ml

    best of 2 providers at 8 ml

    $66.99$6.70/ml

    $99.99$2.00/ml

    best of 4 providers at 50 ml

    $179.00$1.79/ml

    best of 3 providers at 100 ml

  • Xerjoff

    5 providers

    Accento

    EDP · Unisex

    Bottle size for Xerjoff Accento

    $5.49$5.49/ml

    $15.99$3.20/ml

    $99.99$2.00/ml

    $169.00$1.69/ml

    best of 4 providers at 100 ml

Compares at a similar price

Fragrances from other houses closest to this one on price per millilitre.

  • Parfums de Marly

    3 providers

    Valero

    Extrait · Unisex

    Bottle size for Parfums de Marly Valero

    $7.99$7.99/ml

    $299.99$3.00/ml

    best of 3 providers at 100 ml

  • Creed

    3 providers

    Aventus Absolu

    EDP

    Bottle size for Creed Aventus Absolu

    $10.99$10.99/ml

    $5.99$3.00/ml

    best of 2 providers at 2 ml

    $39.99$8.00/ml

    $45.00$5.63/ml

    best of 2 providers at 8 ml

    $62.99$6.30/ml

    $339.99$6.80/ml

    $479.99$4.80/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Mind Games

    3 providers

    Prodigy

    Extrait · Unisex

    Bottle size for Mind Games Prodigy

    $10.99$10.99/ml

    $46.99$9.40/ml

    $69.99$7.00/ml

    $299.99$3.00/ml

    best of 3 providers at 100 ml

  • Mind Games

    3 providers

    Kingside

    Extrait · Unisex

    Bottle size for Mind Games Kingside

    $9.99$9.99/ml

    $39.99$8.00/ml

    $69.99$7.00/ml

    $299.99$3.00/ml

    best of 3 providers at 100 ml