Daily Fragrance Scout

Unisex fragrances

1,346 fragrances compared across providers. Prices are normalized per millilitre so different bottle sizes are honestly comparable.

  • Montale

    2 providers

    Lucky Candy

    EDP · Unisex

    Bottle size for Montale Lucky Candy

    $73.95$0.74/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Ojar

    2 providers

    Ciel d'Orage

    EDP · Unisex

    Bottle size for Ojar Ciel d'Orage

    $159.99$1.60/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Mancera

    2 providers

    Black Vanilla

    EDP · Unisex

    Bottle size for Mancera Black Vanilla

    $16.09$2.01/ml

    $200.00$1.67/ml

  • Vilhelm Parfumerie

    2 providers

    Dear Lord

    EDP · Unisex

    Bottle size for Vilhelm Parfumerie Dear Lord

    $166.59$3.33/ml

    best of 2 providers at 50 ml

    $295.00$2.95/ml

  • Sospiro

    2 providers

    Il Padrino

    EDP · Unisex

    Bottle size for Sospiro Il Padrino

    $5.99$5.99/ml

    $21.99$4.40/ml

    $39.99$4.00/ml

    $59.99$4.00/ml

    $179.99$1.80/ml

  • Giardini di Toscana

    2 providers

    Colonia Nobile

    EDP · Unisex

    Bottle size for Giardini di Toscana Colonia Nobile

    $4.99$2.50/ml

    best of 2 providers at 2 ml

    $160.00$1.60/ml

  • Luka Milano

    2 providers

    Elementi Aqua Fragrance

    EDP · Unisex

    Bottle size for Luka Milano Elementi Aqua Fragrance

    $159.95$1.60/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Liis

    2 providers

    Flower Glyph

    EDP · Unisex

    Bottle size for Liis Flower Glyph

    $6.49$6.49/ml

    $174.99$3.50/ml

    best of 2 providers at 50 ml

  • Ojar

    2 providers

    Halwa Kiss

    EDP · Unisex

    Bottle size for Ojar Halwa Kiss

    $4.99$4.99/ml

    $159.99$1.60/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Simone Andreoli

    2 providers

    Zest di Sorrento

    EDP · Unisex

    Bottle size for Simone Andreoli Zest di Sorrento

    $99.00$0.99/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Sora Dora

    2 providers

    Gladiator

    EDP · Unisex

    Bottle size for Sora Dora Gladiator

    $4.99$4.99/ml

    $19.99$4.00/ml

    $34.99$3.50/ml

    $189.99$1.90/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Ex Nihilo

    2 providers

    Santal Calling

    EDP · Unisex

    Bottle size for Ex Nihilo Santal Calling

    $6.99$6.99/ml

    $265.00$5.30/ml

    $385.00$3.85/ml

  • Amouage

    2 providers

    Opus XVI Timber

    EDP · Unisex

    Bottle size for Amouage Opus XVI Timber

    $8.99$8.99/ml

    $36.99$7.40/ml

    $395.00$3.95/ml

  • Boadicea the Victorious

    2 providers

    Glorious

    EDP · Unisex

    Bottle size for Boadicea the Victorious Glorious

    $4.99$4.99/ml

    $19.99$4.00/ml

    $31.99$3.20/ml

    $159.99$1.60/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Sospiro

    2 providers

    Basso

    EDP · Unisex

    Bottle size for Sospiro Basso

    $5.99$5.99/ml

    $21.99$4.40/ml

    $39.99$4.00/ml

    $74.99$5.00/ml

    $326.00$3.26/ml

  • M. Micallef

    2 providers

    Desirtoxic

    EDP · Unisex

    Bottle size for M. Micallef Desirtoxic

    $15.20$1.90/ml

    $89.99$0.90/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Goldfield & Banks

    2 providers

    Silky Woods

    EDP · Unisex

    Bottle size for Goldfield & Banks Silky Woods

    $3.99$3.99/ml

    $13.99$2.80/ml

    $23.99$2.40/ml

    $300.00$3.00/ml

  • Byredo

    2 providers

    Bal d'Afrique

    EDP · Unisex

    Bottle size for Byredo Bal d'Afrique

    $5.99$5.99/ml

    $24.99$5.00/ml

    $49.99$5.00/ml

    $220.49$4.90/ml

    $199.99$2.00/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Xerjoff

    2 providers

    Cruz del Sur II

    EDP · Unisex

    Bottle size for Xerjoff Cruz del Sur II

    $9.99$9.99/ml

    $44.99$9.00/ml

    $66.99$6.70/ml

    $275.00$5.50/ml

  • Dior

    2 providers

    Dioriviera

    EDP · Unisex

    Bottle size for Dior Dioriviera

    $7.99$7.99/ml

    $34.99$7.00/ml

    $58.99$5.90/ml

    $199.99$1.60/ml

    $315.00$1.26/ml

  • Mancera

    2 providers

    Aoud Blue Notes

    EDP · Unisex

    Bottle size for Mancera Aoud Blue Notes

    $2.99$2.99/ml

    $3.99$2.00/ml

    $18.99$3.80/ml

    $21.99$2.20/ml

    $200.00$1.67/ml

  • Room 1015

    2 providers

    Cherry Punk

    EDP · Unisex

    Bottle size for Room 1015 Cherry Punk

    $3.99$3.99/ml

    $15.99$3.20/ml

    $29.99$3.00/ml

    best of 2 providers at 10 ml

    $125.00$2.50/ml

    $139.99$1.40/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Ex Nihilo

    2 providers

    My Sweetest Morphine

    EDP · Unisex

    Bottle size for Ex Nihilo My Sweetest Morphine

    $6.99$6.99/ml

    $263.99$2.64/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Montale

    2 providers

    Bubble Forever

    EDP · Unisex

    Bottle size for Montale Bubble Forever

    $190.00$1.90/ml