Daily Fragrance Scout
Thomas Kosmala Wild Stride Paris bottle

Thomas Kosmala Wild Stride Paris

Eau de ParfumUnisex

Why authentic bottles cost less here

As of Sep 30, 2026: the cheapest full bottle of Thomas Kosmala Wild Stride Paris is $118.99 for 100 ml at FragranceNet ($1.19/ml, read 1 hour ago), the only retailer we track with it in stock.

Lowest price
$118.99

100 ml · 1 provider

Average price
$118.99

across 1 provider at 100 ml

Best value
$1.19/ml

at 100 ml

Biggest discount
-

full bottle, off list price

Prices by size and provider

We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed (each cell shows when) and the merchant's checkout price governs.

We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed; the merchant's checkout price governs. Updated Sep 24, 2026. Not sure about a seller you have not heard of? How discounters get these prices.

Not buying today? We keep recording this price. Get the weekly list of what has actually fallen: no alerts, no daily mail.

One email a week. One-click unsubscribe. We never sell the address.

Price dynamics: 100 ml

Lowest and average price across every provider carrying this size, on the days we recorded one. Each tick is an observation, not a guarantee we looked every day; this is the history we observed, and it may not include every price a merchant offered.

$118.99
Aug 11, 202649 observationsOct 1, 2026

3 days in this window had no observation and are drawn as gaps, not guessed.

Lowest:
$118.99
Average now:
$118.99
Trend:
flat

Thomas Kosmala Wild Stride Paris: questions and answers

Where is the cheapest place to buy Thomas Kosmala Wild Stride Paris?
The lowest live price we track as of Sep 30, 2026 is $118.99 for the 100 ml bottle at FragranceNet (read 1 hour ago), compared across 1 retailer. Prices change through the day, so the table above always shows the current low.
Is $118.99 a good price for Thomas Kosmala Wild Stride Paris?
The lowest price we have recorded for this listing in the 26 days we have tracked it. That is measured against this seller's own recorded prices, not against other stores, so it says whether FragranceNet is asking more or less than it usually does for this bottle.
How much does Thomas Kosmala Wild Stride Paris cost?
Thomas Kosmala Wild Stride Paris starts at $118.99 for a 100 ml bottle across the 1 seller we track. A larger bottle costs more up front but usually less per millilitre, so the best value depends on the size you want.
What is the price per millilitre of Thomas Kosmala Wild Stride Paris?
The best value we track is $1.19/ml per millilitre at the 100 ml size. We normalize every bottle to price per millilitre so sizes can be compared directly rather than by sticker price.
What is the lowest recorded price for Thomas Kosmala Wild Stride Paris?
The lowest price we have recorded for the 100 ml size is $118.99, tracking since Aug 11, 2026. That is a bounded record over our own observation window, not an all-time low; the price history chart on this page shows the observations behind it.
Why is Thomas Kosmala Wild Stride Paris cheaper here than in stores?
The prices come from established discounters sourcing through overstock, closeouts and parallel imports, which is how a bottle can list below the department-store price. We compare retailer data and do not authenticate individual bottles; our authenticity page explains how sellers are vetted and what parallel import means for warranty and packaging.

More from Thomas Kosmala

Other Thomas Kosmala fragrances we price across providers.

  • Thomas Kosmala

    2 providers

    No.12 Oud Douze

    EDP · Women

    Bottle size for Thomas Kosmala No.12 Oud Douze

    $100.64$1.01/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Thomas Kosmala

    1 provider

    Exsupero

    EDP

    Bottle size for Thomas Kosmala Exsupero

    $127.39$1.27/ml

  • Thomas Kosmala

    1 provider

    No. 4 Neon Paris

    EDP · Unisex

    Bottle size for Thomas Kosmala No. 4 Neon Paris

    $18.19$2.27/ml

Compares at a similar price

Fragrances from other houses closest to this one on price per millilitre.

  • Atelier des Ors

    3 providers

    Villa Primerose

    EDP

    Bottle size for Atelier des Ors Villa Primerose

    $119.00$1.19/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Eight & Bob

    2 providers

    Nuit de Megeve

    EDP · Unisex

    Bottle size for Eight & Bob Nuit de Megeve

    $4.99$4.99/ml

    $3.99$2.00/ml

    $119.00$1.19/ml

  • Eight & Bob

    2 providers

    Egypt

    EDP · Unisex

    Bottle size for Eight & Bob Egypt

    $4.99$4.99/ml

    $119.00$1.19/ml

  • Nobile 1942

    2 providers

    La Danza Delle Libellule

    EDP

    Bottle size for Nobile 1942 La Danza Delle Libellule

    $19.59$2.45/ml

    $89.00$1.19/ml