Daily Fragrance Scout

Unisex fragrances

1,342 fragrances compared across providers. Prices are normalized per millilitre so different bottle sizes are honestly comparable.

  • L'Entropiste

    2 providers

    Altamura

    EDP · Unisex

    Bottle size for L'Entropiste Altamura

    $7.99$7.99/ml

    $64.00$6.40/ml

    $249.99$2.50/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Montale

    2 providers

    Bubble Forever

    EDP · Unisex

    Bottle size for Montale Bubble Forever

    $190.00$1.90/ml

  • Gritti

    2 providers

    Gossip Night

    EDP · Unisex

    Bottle size for Gritti Gossip Night

    $3.99$3.99/ml

    $14.99$3.00/ml

    $95.00$0.95/ml

  • Indult

    2 providers

    Cuir 404

    EDP · Unisex

    Bottle size for Indult Cuir 404

    $220.00$4.40/ml

    best of 2 providers at 50 ml

  • Fugazzi

    2 providers

    Angel Dust

    EDP · Unisex

    Bottle size for Fugazzi Angel Dust

    $4.99$4.99/ml

    $19.99$4.00/ml

    $32.99$3.30/ml

    $125.00$2.50/ml

    $175.00$1.75/ml

  • Parfums de Marly

    2 providers

    Safanad

    EDP · Unisex

    Bottle size for Parfums de Marly Safanad

    $8.99$8.99/ml

    $9.99$5.00/ml

    $33.99$6.80/ml

    $59.99$6.00/ml

    $342.99$4.57/ml

  • Profumi di Polignano

    2 providers

    Volare

    EDP · Unisex

    Bottle size for Profumi di Polignano Volare

    $99.97$1.00/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Mancera

    2 providers

    Soleil D'Italie

    EDP · Unisex

    Bottle size for Mancera Soleil D'Italie

    $69.97$0.58/ml

    best of 2 providers at 120 ml

  • Giardini di Toscana

    2 providers

    Blu Mare

    EDP · Unisex

    Bottle size for Giardini di Toscana Blu Mare

    $3.99$3.99/ml

    $4.99$2.50/ml

    $16.99$3.40/ml

    $28.99$2.90/ml

    $169.99$1.70/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Scents of Wood

    2 providers

    Sandalwood in Oak

    EDP · Unisex

    Bottle size for Scents of Wood Sandalwood in Oak

    $6.99$6.99/ml

    $29.99$6.00/ml

    $50.99$5.10/ml

    $135.00$1.80/ml

  • Boadicea the Victorious

    2 providers

    Azrak

    EDP · Unisex

    Bottle size for Boadicea the Victorious Azrak

    $6.99$6.99/ml

    $26.99$5.40/ml

    $46.99$4.70/ml

    $229.99$2.30/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Goldfield & Banks

    2 providers

    Pacific Rock Flower

    EDP · Unisex

    Bottle size for Goldfield & Banks Pacific Rock Flower

    $4.99$4.99/ml

    $19.99$4.00/ml

    $34.99$3.50/ml

    $160.00$3.20/ml

    $245.00$2.45/ml

  • Stephane Humbert Lucas

    2 providers

    Sand Dance

    EDP · Unisex

    Bottle size for Stephane Humbert Lucas Sand Dance

    $11.99$11.99/ml

    $44.99$9.00/ml

    $62.99$6.30/ml

    $276.99$5.54/ml

  • Tom Ford

    2 providers

    Neroli Portofino

    EDP · Unisex

    Bottle size for Tom Ford Neroli Portofino

    $7.99$7.99/ml

    $36.99$7.40/ml

    $58.99$5.90/ml

    $167.99$5.60/ml

    $335.99$3.36/ml

  • The Spirit Of Dubai

    2 providers

    Haibah Oriental

    EDP · Unisex

    Bottle size for The Spirit Of Dubai Haibah Oriental

    $297.99$3.31/ml

    best of 2 providers at 90 ml

  • Giardini di Toscana

    2 providers

    Verde Respiro

    EDP · Unisex

    Bottle size for Giardini di Toscana Verde Respiro

    $9.99$5.00/ml

    $160.00$1.60/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Luka Milano

    2 providers

    Artemus Saffron Fragrance

    EDP · Unisex

    Bottle size for Luka Milano Artemus Saffron Fragrance

    $160.00$1.60/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Ella K

    2 providers

    Amber K

    EDP · Unisex

    Bottle size for Ella K Amber K

    $5.99$5.99/ml

    $15.00$1.88/ml

    $155.00$1.55/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Mancera

    2 providers

    Aoud Cafe

    EDP · Unisex

    Bottle size for Mancera Aoud Cafe

    $79.00$0.66/ml

    best of 2 providers at 120 ml

  • Montale

    2 providers

    Blue Matcha

    EDP · Unisex

    Bottle size for Montale Blue Matcha

    $190.00$1.90/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Profumi di Polignano

    2 providers

    Cerere

    EDP · Unisex

    Bottle size for Profumi di Polignano Cerere

    $99.97$1.00/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Indult

    2 providers

    Isvaraya

    EDP · Unisex

    Bottle size for Indult Isvaraya

    $8.99$8.99/ml

    $34.99$7.00/ml

    $62.99$6.30/ml

    $220.00$4.40/ml

    best of 2 providers at 50 ml

  • Stephane Humbert Lucas

    2 providers

    Mango Kiss

    EDP · Unisex

    Bottle size for Stephane Humbert Lucas Mango Kiss

    $12.99$12.99/ml

    $14.99$7.50/ml

    $57.99$11.60/ml

    $80.99$8.10/ml

    $179.00$3.58/ml

  • Montale

    2 providers

    Oud Dream

    EDP · Unisex

    Bottle size for Montale Oud Dream

    $84.99$0.85/ml

    best of 2 providers at 100 ml