Daily Fragrance Scout

Unisex fragrances

1,339 fragrances compared across providers. Prices are normalized per millilitre so different bottle sizes are honestly comparable.

  • Xerjoff

    5 providers

    Accento

    EDP · Unisex

    Bottle size for Xerjoff Accento

    $5.49$5.49/ml

    $15.99$3.20/ml

    $99.99$2.00/ml

    $169.00$1.69/ml

    best of 4 providers at 100 ml

  • Marc-Antoine Barrois

    3 providers

    Encelade

    EDP · Unisex

    Bottle size for Marc-Antoine Barrois Encelade

    $5.99$5.99/ml

    $5.99$2.00/ml

    $24.99$5.00/ml

    $25.00$3.13/ml

    $44.99$4.50/ml

    $89.00$2.97/ml

    best of 2 providers at 30 ml

    $149.00$1.49/ml

    best of 3 providers at 100 ml

  • Atelier Cologne

    1 provider

    Rose Cuiree

    EDP · Unisex

    Bottle size for Atelier Cologne Rose Cuiree

    $65.99$2.20/ml

  • Xerjoff

    7 providers

    Erba Pura

    EDP · Unisex

    Bottle size for Xerjoff Erba Pura

    $7.99$7.99/ml

    $4.99$2.50/ml

    $33.99$6.80/ml

    $23.75$2.97/ml

    $53.99$5.40/ml

    $94.97$1.90/ml

    best of 3 providers at 50 ml

    $139.98$1.40/ml

    best of 7 providers at 100 ml

  • Vertus

    1 provider

    Rouge Rebel

    EDP · Unisex

    Bottle size for Vertus Rouge Rebel

    $210.99$2.11/ml

  • Liquides Imaginaires

    1 provider

    Tumutu Eau Dela

    EDP · Unisex

    Bottle size for Liquides Imaginaires Tumutu Eau Dela

    $125.99$1.26/ml

  • Armaf

    1 provider

    Art 06 Vaniglia Esotica

    EDP · Unisex

    Bottle size for Armaf Art 06 Vaniglia Esotica

    $67.99$0.65/ml

  • Parfums de Marly

    4 providers

    Greenley

    EDP · Unisex

    Bottle size for Parfums de Marly Greenley

    $4.99$4.99/ml

    $3.99$2.00/ml

    $18.49$3.70/ml

    best of 3 providers at 5 ml

    $25.19$3.15/ml

    $31.99$3.20/ml

    $155.00$2.07/ml

    best of 2 providers at 75 ml

    $179.99$1.44/ml

    best of 2 providers at 125 ml

  • Clean

    1 provider

    Reserve Warm Cotton

    EDP · Unisex

    Bottle size for Clean Reserve Warm Cotton

    $55.99$0.56/ml

  • Parfums de Marly

    1 provider

    Galloway

    EDP · Unisex

    Bottle size for Parfums de Marly Galloway

    $219.00$1.75/ml

  • Primera Perfumes Kuwait

    1 provider

    De Marbella

    EDP · Unisex

    Bottle size for Primera Perfumes Kuwait De Marbella

    $155.99$1.56/ml

  • L'Artisan Parfumeur

    1 provider

    Bana Banana

    EDP · Unisex

    Bottle size for L'Artisan Parfumeur Bana Banana

    $176.99$1.77/ml

  • Parfums de Marly

    2 providers

    Sedley

    EDP · Unisex

    Bottle size for Parfums de Marly Sedley

    $6.99$6.99/ml

    $29.99$6.00/ml

    $39.99$4.00/ml

    $169.00$2.25/ml

    best of 2 providers at 75 ml

    $219.00$1.75/ml

    best of 2 providers at 125 ml

  • Atelier Materi

    2 providers

    Cuir Nilam

    EDP · Unisex

    Bottle size for Atelier Materi Cuir Nilam

    $43.39$4.34/ml

    $142.79$1.43/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Atelier Materi

    1 provider

    Rose Ardoise

    EDP · Unisex

    Bottle size for Atelier Materi Rose Ardoise

    $162.99$1.63/ml

  • Moresque

    2 providers

    Seta

    EDP · Unisex

    Bottle size for Moresque Seta

    $112.99$1.51/ml

    best of 2 providers at 75 ml

  • Pana Dora

    2 providers

    Aqua de Dora

    EDP · Unisex

    Bottle size for Pana Dora Aqua de Dora

    $7.99$7.99/ml

    $179.00$1.79/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Goldfield & Banks

    3 providers

    Ingenious Ginger

    EDP · Unisex

    Bottle size for Goldfield & Banks Ingenious Ginger

    $4.99$4.99/ml

    $19.49$3.90/ml

    $27.49$2.75/ml

    $103.00$2.06/ml

    best of 2 providers at 50 ml

    $149.99$1.50/ml

    best of 2 providers at 100 ml