Daily Fragrance Scout

Unisex fragrances

1,337 fragrances compared across providers. Prices are normalized per millilitre so different bottle sizes are honestly comparable.

  • Maison Francis Kurkdjian

    4 providers

    Kurky

    EDP · Unisex

    Bottle size for Maison Francis Kurkdjian Kurky

    $8.99$8.99/ml

    $34.99$7.00/ml

    $62.99$6.30/ml

    $214.99$3.07/ml

    best of 4 providers at 70 ml

  • Matiere Premiere

    4 providers

    Bois D'Ebene

    EDP · Unisex

    Bottle size for Matiere Premiere Bois D'Ebene

    $50.00$8.33/ml

    $25.00$3.13/ml

    $230.00$4.60/ml

    $143.95$1.44/ml

    best of 4 providers at 100 ml

  • Xerjoff

    4 providers

    Torino 24

    EDP · Unisex

    Bottle size for Xerjoff Torino 24

    $7.99$7.99/ml

    $34.99$7.00/ml

    $69.99$7.00/ml

    $144.98$2.90/ml

    best of 4 providers at 50 ml

  • Creed

    4 providers

    Neroli Sauvage

    EDP · Unisex

    Bottle size for Creed Neroli Sauvage

    $6.99$6.99/ml

    $26.99$5.40/ml

    $20.00$2.50/ml

    $46.99$4.70/ml

    $219.95$2.20/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Giardini di Toscana

    3 providers

    Borabora

    EDP · Unisex

    Bottle size for Giardini di Toscana Borabora

    $3.99$3.99/ml

    $4.99$2.50/ml

    $14.99$3.00/ml

    $25.99$2.60/ml

    $138.59$1.39/ml

    best of 3 providers at 100 ml

  • Mancera

    3 providers

    Aoud Exclusif

    EDP · Unisex

    Bottle size for Mancera Aoud Exclusif

    $79.95$0.68/ml

    $200.00$1.67/ml

    best of 2 providers at 120 ml

  • Essential

    3 providers

    Divine Vanille

    EDP · Unisex

    Bottle size for Essential Divine Vanille

    $3.99$3.99/ml

    $14.99$3.00/ml

    $24.99$2.50/ml

    best of 2 providers at 10 ml

    $130.00$1.30/ml

  • Xerjoff

    3 providers

    Louis XV 1722

    EDP · Unisex

    Bottle size for Xerjoff Louis XV 1722

    $11.99$11.99/ml

    $47.99$9.60/ml

    $74.99$7.50/ml

    $224.99$4.50/ml

    best of 2 providers at 50 ml

  • Sospiro

    3 providers

    Traviata

    EDP · Unisex

    Bottle size for Sospiro Traviata

    $139.99$1.40/ml

    best of 3 providers at 100 ml

  • Boadicea the Victorious

    3 providers

    Defender

    EDP · Unisex

    Bottle size for Boadicea the Victorious Defender

    $229.00$2.29/ml

    best of 3 providers at 100 ml

  • Matiere Premiere

    3 providers

    French Flower

    EDP · Unisex

    Bottle size for Matiere Premiere French Flower

    $25.00$4.17/ml

    best of 2 providers at 6 ml

    $25.00$3.13/ml

    $230.00$4.60/ml

    $320.00$3.20/ml

  • Borntostandout

    3 providers

    Drunk Saffron

    EDP · Unisex

    Bottle size for Borntostandout Drunk Saffron

    $7.99$7.99/ml

    $38.99$7.80/ml

    $53.99$5.40/ml

    $138.59$2.77/ml

    best of 2 providers at 50 ml

    $159.00$1.59/ml

  • Kilian

    3 providers

    Sunkissed Goddess

    EDP · Unisex

    Bottle size for Kilian Sunkissed Goddess

    $219.00$4.38/ml

    best of 3 providers at 50 ml

  • Borntostandout

    3 providers

    Drunk Lovers

    EDP · Unisex

    Bottle size for Borntostandout Drunk Lovers

    $59.99$6.00/ml

    $62.29$4.15/ml

    $159.99$3.20/ml

    best of 2 providers at 50 ml

  • Akro

    3 providers

    Night

    EDP · Unisex

    Bottle size for Akro Night

    $4.99$4.99/ml

    $19.99$4.00/ml

    $38.99$3.90/ml

    $45.00$1.50/ml

    $65.00$0.65/ml

  • Ojar

    3 providers

    Encens Cuivre

    EDP · Unisex

    Bottle size for Ojar Encens Cuivre

    $139.99$1.40/ml

    best of 3 providers at 100 ml

  • Montale

    3 providers

    Arabians Tonka

    EDP · Unisex

    Bottle size for Montale Arabians Tonka

    $5.99$5.99/ml

    $6.99$3.50/ml

    $25.99$5.20/ml

    $33.99$3.40/ml

    $69.98$0.70/ml

    best of 3 providers at 100 ml

  • Essential

    3 providers

    Neroli Botanica

    EDP · Unisex

    Bottle size for Essential Neroli Botanica

    $30.00$3.00/ml

    $129.50$1.30/ml

    best of 3 providers at 100 ml

  • Matiere Premiere

    3 providers

    Parisian Musc

    EDP · Unisex

    Bottle size for Matiere Premiere Parisian Musc

    $4.99$4.99/ml

    $18.99$3.80/ml

    $22.39$2.80/ml

    $34.99$3.50/ml

    $230.00$4.60/ml

    $320.00$3.20/ml

  • Mizensir

    3 providers

    For Your Love

    EDP · Unisex

    Bottle size for Mizensir For Your Love

    $169.99$1.70/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Matiere Premiere

    3 providers

    Santal Austral

    EDP · Unisex

    Bottle size for Matiere Premiere Santal Austral

    $6.99$6.99/ml

    $50.00$8.33/ml

    $22.39$2.80/ml

    $230.00$4.60/ml

    $320.00$3.20/ml

  • Borntostandout

    3 providers

    Mad Honey

    EDP · Unisex

    Bottle size for Borntostandout Mad Honey

    $8.99$8.99/ml

    $34.99$7.00/ml

    $59.99$6.00/ml

    $115.00$2.30/ml

    best of 3 providers at 50 ml

    $159.00$1.59/ml

  • Matiere Premiere

    3 providers

    Radical Rose

    EDP · Unisex

    Bottle size for Matiere Premiere Radical Rose

    $25.00$3.13/ml

    $149.00$2.98/ml

    best of 2 providers at 50 ml

    $169.00$1.69/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Maison Crivelli

    3 providers

    Iris Malikhan

    EDP · Unisex

    Bottle size for Maison Crivelli Iris Malikhan

    $5.99$5.99/ml

    $24.99$5.00/ml

    $44.99$4.50/ml

    $140.00$4.67/ml

    $263.19$2.63/ml

    best of 2 providers at 100 ml