Daily Fragrance Scout

Women's fragrances

913 fragrances compared across providers. Prices are normalized per millilitre so different bottle sizes are honestly comparable.

  • Lancome

    2 providers

    Idole Peach 'N Roses

    EDP · Women

    Bottle size for Lancome Idole Peach 'N Roses

    $111.99$2.24/ml

    best of 2 providers at 50 ml

    $146.99$1.47/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Haute Fragrance Company

    2 providers

    Wrap Me In Dreams

    EDP · Women

    Bottle size for Haute Fragrance Company Wrap Me In Dreams

    $55.99$8.00/ml

    $250.99$3.35/ml

  • Cacharel

    2 providers

    Ella Ella

    EDP · Women

    Bottle size for Cacharel Ella Ella

    $6.99$6.99/ml

    $55.99$0.56/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Chanel

    2 providers

    Cristalle

    EDP · Women

    Bottle size for Chanel Cristalle

    $228.19$2.28/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Jean Paul Gaultier

    2 providers

    Divine Couture

    EDP · Women

    Bottle size for Jean Paul Gaultier Divine Couture

    $26.59$2.66/ml

    $148.99$1.49/ml

  • Jean Paul Gaultier

    2 providers

    Divine

    EDP · Women

    Bottle size for Jean Paul Gaultier Divine

    $3.99$3.99/ml

    $15.99$3.20/ml

    $18.89$2.36/ml

    $27.99$2.80/ml

    $141.39$0.71/ml

  • Bharara

    2 providers

    Rey de Reyes

    EDP · Women

    Bottle size for Bharara Rey de Reyes

    $59.99$0.60/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Boadicea the Victorious

    2 providers

    Heroine

    EDP · Women

    Bottle size for Boadicea the Victorious Heroine

    $5.99$5.99/ml

    $23.99$4.80/ml

    $40.99$4.10/ml

    $249.97$2.50/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Juliette Has A Gun

    2 providers

    Powder Love

    EDP · Women

    Bottle size for Juliette Has A Gun Powder Love

    $34.00$4.25/ml

    $115.00$2.30/ml

    $150.00$1.50/ml

  • Lancome

    2 providers

    Absolue Not Your Rose

    EDP · Women

    Bottle size for Lancome Absolue Not Your Rose

    $166.59$1.67/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Dolce & Gabbana

    2 providers

    The One Intense

    EDP · Women

    Bottle size for Dolce & Gabbana The One Intense

    $6.29$3.15/ml

    $51.79$1.73/ml

    $83.29$1.11/ml

    best of 2 providers at 75 ml

  • Dior

    1 provider

    Addict Rosy Glow

    EDP · Women

    Bottle size for Dior Addict Rosy Glow

    $121.09$4.04/ml

  • Nina Ricci

    1 provider

    L'air Du Temps

    EDP · Women

    Bottle size for Nina Ricci L'air Du Temps

    $51.79$1.04/ml

    $82.59$0.83/ml

  • Dior

    1 provider

    Addict Purple Glow

    EDP · Women

    Bottle size for Dior Addict Purple Glow

    $118.99$3.97/ml

  • Carolina Herrera

    1 provider

    Good Girl Jasmine Absolute

    EDP · Women

    Bottle size for Carolina Herrera Good Girl Jasmine Absolute

    $124.99$2.50/ml

    $148.99$1.86/ml

  • Dylan Jeffries

    1 provider

    Temptation

    EDP · Women

    Bottle size for Dylan Jeffries Temptation

    $110.00$1.10/ml

  • Juicy Couture

    1 provider

    Viva La Juicy Rose

    EDP · Women

    Bottle size for Juicy Couture Viva La Juicy Rose

    $99.99$1.00/ml

  • Lancome

    1 provider

    La Vie Est Belle L'

    EDP · Women

    Bottle size for Lancome La Vie Est Belle L'

    $127.39$1.27/ml

  • Rania J

    1 provider

    Jasmin Kama

    EDP · Women

    Bottle size for Rania J Jasmin Kama

    $5.99$5.99/ml

    $185.00$3.70/ml

  • Rihanna

    1 provider

    RiRi Perfume

    EDP · Women

    Bottle size for Rihanna RiRi Perfume

    $149.95$1.50/ml

  • Haute Fragrance Company

    1 provider

    Party On The Moon

    EDP · Women

    Bottle size for Haute Fragrance Company Party On The Moon

    $186.99$2.49/ml

  • Marley

    1 provider

    Satisfy My Soul

    EDP · Women

    Bottle size for Marley Satisfy My Soul

    $98.00$0.98/ml