Creed
6 providers
Aventus for Her
EDP · Women
$6.99$6.99/ml
$4.50$2.25/ml
$40.99$8.20/ml
$66.99$6.70/ml
$360.49$4.81/ml
best of 4 providers at 75 ml
872 fragrances compared across providers. Prices are normalized per millilitre so different bottle sizes are honestly comparable.
Creed
6 providers
EDP · Women
$6.99$6.99/ml
$4.50$2.25/ml
$40.99$8.20/ml
$66.99$6.70/ml
$360.49$4.81/ml
best of 4 providers at 75 ml
Thierry Mugler
2 providers
EDP · Women
$21.69$4.34/ml
$115.49$1.92/ml
$129.49$1.44/ml
Paco Rabanne
2 providers
EDP · Women
$40.95$0.82/ml
best of 2 providers at 50 ml
$79.95$1.00/ml