Daily Fragrance Scout

Women's fragrances

865 fragrances compared across providers. Prices are normalized per millilitre so different bottle sizes are honestly comparable.

  • Tom Ford

    5 providers

    Black Orchid

    EDP · Women

    Bottle size for Tom Ford Black Orchid

    $8.99$8.99/ml

    $35.99$7.20/ml

    $57.99$5.80/ml

    $71.95$2.40/ml

    $96.95$1.94/ml

    best of 4 providers at 50 ml

    $122.95$1.23/ml

    best of 4 providers at 100 ml

    $274.99$1.83/ml

  • Kenneth Cole

    2 providers

    Blush

    EDP · Women

    Bottle size for Kenneth Cole Blush

    $10.49$0.35/ml

    $69.99$0.70/ml

  • Prada

    2 providers

    Candy Perfume

    EDP · Women

    Bottle size for Prada Candy Perfume

    $119.95$2.40/ml

    $90.95$1.14/ml

    best of 2 providers at 80 ml

  • Paco Rabanne

    2 providers

    Lady Million Perfume

    EDP · Women

    Bottle size for Paco Rabanne Lady Million Perfume

    $76.95$2.57/ml

    $53.95$1.08/ml

    best of 2 providers at 50 ml

    $42.95$0.54/ml

    best of 2 providers at 80 ml

  • Thierry Mugler

    2 providers

    Angel Perfume

    EDP · Women

    Bottle size for Thierry Mugler Angel Perfume

    $73.95$2.96/ml

    $59.95$1.20/ml

    best of 2 providers at 50 ml

    $71.95$0.72/ml

  • Giorgio Armani

    2 providers

    Si Passione Perfume

    EDP · Women

    Bottle size for Giorgio Armani Si Passione Perfume

    $72.95$1.46/ml

    best of 2 providers at 50 ml

    $144.95$1.45/ml

  • Ralph Lauren

    2 providers

    Romance Perfume

    EDP · Women

    Bottle size for Ralph Lauren Romance Perfume

    $42.95$0.86/ml

    best of 2 providers at 50 ml

    $52.95$0.53/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Dolce & Gabbana

    2 providers

    Pour Femme Perfume

    EDP · Women

    Bottle size for Dolce & Gabbana Pour Femme Perfume

    $59.95$0.60/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Carolina Herrera

    2 providers

    212 Vip Rose Perfume

    EDP · Women

    Bottle size for Carolina Herrera 212 Vip Rose Perfume

    $51.95$1.04/ml

    best of 2 providers at 50 ml

    $80.95$1.01/ml

    best of 2 providers at 80 ml

    $161.95$1.30/ml

  • Carolina Herrera

    2 providers

    Good Girl Perfume

    EDP · Women

    Bottle size for Carolina Herrera Good Girl Perfume

    $79.95$2.67/ml

    $114.95$2.30/ml

    $86.95$1.09/ml

    best of 2 providers at 80 ml

    $124.95$0.83/ml

  • Lancome

    2 providers

    Tresor Perfume

    EDP · Women

    Bottle size for Lancome Tresor Perfume

    $74.95$2.50/ml

    $57.95$1.16/ml

    $135.95$1.36/ml

  • Derek Lam

    2 providers

    A Hold On Me

    EDP · Women

    Bottle size for Derek Lam A Hold On Me

    $42.95$0.86/ml

    best of 2 providers at 50 ml

    $57.95$0.58/ml

  • Versace

    2 providers

    Crystal Noir Perfume

    EDP · Women

    Bottle size for Versace Crystal Noir Perfume

    $44.95$0.90/ml

    best of 2 providers at 50 ml

    $66.95$0.74/ml

    best of 2 providers at 90 ml

  • Versace

    2 providers

    Eros Pour Femme Perfume

    EDP · Women

    Bottle size for Versace Eros Pour Femme Perfume

    $86.95$1.74/ml

    $46.95$0.47/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Carolina Herrera

    2 providers

    212 Sexy Perfume

    EDP · Women

    Bottle size for Carolina Herrera 212 Sexy Perfume

    $85.95$1.43/ml

    $53.95$0.54/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Jean Paul Gaultier

    2 providers

    Scandal Perfume

    EDP · Women

    Bottle size for Jean Paul Gaultier Scandal Perfume

    $48.95$1.63/ml

    $65.95$1.32/ml

    best of 2 providers at 50 ml

    $132.95$1.66/ml

  • Giorgio Armani

    1 provider

    Armani Si Perfume

    EDP · Women

    Bottle size for Giorgio Armani Armani Si Perfume

    $116.95$2.34/ml

    $144.95$1.45/ml

  • Boulevard Paris

    1 provider

    Nortre Dame

    EDP · Women

    Bottle size for Boulevard Paris Nortre Dame

    $74.99$0.75/ml

  • Givenchy

    1 provider

    Irresistible Nectar

    EDP · Women

    Bottle size for Givenchy Irresistible Nectar

    $138.99$1.74/ml

  • Yves Saint Laurent

    1 provider

    Mon Paris Perfume

    EDP · Women

    Bottle size for Yves Saint Laurent Mon Paris Perfume

    $79.95$2.67/ml

    $109.95$2.44/ml

    $134.95$1.50/ml