Daily Fragrance Scout

Women's fragrances

865 fragrances compared across providers. Prices are normalized per millilitre so different bottle sizes are honestly comparable.

  • Viktor & Rolf

    1 provider

    Flowerbomb Perfume

    EDP · Women

    Bottle size for Viktor & Rolf Flowerbomb Perfume

    $86.95$2.90/ml

    $119.95$2.40/ml

    $144.95$1.45/ml

  • Yves Saint Laurent

    1 provider

    Black Opium Perfume

    EDP · Women

    Bottle size for Yves Saint Laurent Black Opium Perfume

    $82.95$2.77/ml

    $116.95$2.60/ml

    $142.95$1.59/ml

  • Yves Saint Laurent

    4 providers

    Libre Berry Crush

    EDP · Women

    Bottle size for Yves Saint Laurent Libre Berry Crush

    $6.99$6.99/ml

    $24.49$4.90/ml

    $44.99$4.50/ml

    $121.99$2.44/ml

    $139.99$1.56/ml

    best of 3 providers at 90 ml

  • Kenzo

    3 providers

    Amour

    EDP · Women

    Bottle size for Kenzo Amour

    $83.99$2.80/ml

    $33.95$0.68/ml

    $41.95$0.42/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Carolina Herrera

    2 providers

    212 Vip Perfume

    EDP · Women

    Bottle size for Carolina Herrera 212 Vip Perfume

    $44.95$0.90/ml

    $62.95$0.79/ml

    best of 2 providers at 80 ml

  • Jean Paul Gaultier

    2 providers

    La Belle Perfume

    EDP · Women

    Bottle size for Jean Paul Gaultier La Belle Perfume

    $101.95$2.04/ml

    $105.95$1.06/ml

  • Lancome

    2 providers

    La Vie Est Belle Vanille Nude

    EDP · Women

    Bottle size for Lancome La Vie Est Belle Vanille Nude

    $107.09$3.57/ml

    $127.39$2.55/ml

    $137.99$1.38/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Lancome

    2 providers

    Idole Perfume

    EDP · Women

    Bottle size for Lancome Idole Perfume

    $77.95$1.56/ml

    best of 2 providers at 50 ml

    $131.95$1.32/ml

  • Giorgio Armani

    2 providers

    Emporio Armani Perfume

    EDP · Women

    Bottle size for Giorgio Armani Emporio Armani Perfume

    $55.95$0.56/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Estee Lauder

    1 provider

    Beautiful Perfume

    EDP · Women

    Bottle size for Estee Lauder Beautiful Perfume

    $91.95$1.23/ml

  • Versace

    1 provider

    Dylan Blue Pour Femme Perfume

    EDP · Women

    Bottle size for Versace Dylan Blue Pour Femme Perfume

    $73.95$2.47/ml

    $106.95$2.14/ml

    $123.95$1.24/ml

  • Marc Jacobs

    1 provider

    Dot Perfume

    EDP · Women

    Bottle size for Marc Jacobs Dot Perfume

    $68.95$1.38/ml

    $83.95$0.84/ml

  • Kilian

    5 providers

    Good Girl Gone Bad

    EDP · Women

    Bottle size for Kilian Good Girl Gone Bad

    $7.99$7.99/ml

    $31.99$6.40/ml

    $35.00$4.38/ml

    $57.49$5.75/ml

    $216.99$4.34/ml

    best of 4 providers at 50 ml

    $325.49$3.25/ml

  • Givenchy

    2 providers

    Very Irresistible

    EDP · Women

    Bottle size for Givenchy Very Irresistible

    $83.99$1.68/ml

    $118.99$1.59/ml

    $84.69$1.06/ml

  • Viktor & Rolf

    2 providers

    Bonbon

    EDP · Women

    Bottle size for Viktor & Rolf Bonbon

    $53.89$1.80/ml

    $64.39$1.29/ml

    best of 2 providers at 50 ml

    $104.99$1.17/ml

  • Paris Hilton

    1 provider

    Just Me

    EDP · Women

    Bottle size for Paris Hilton Just Me

    $59.99$0.60/ml

  • Paris Hilton

    1 provider

    Electrify

    EDP · Women

    Bottle size for Paris Hilton Electrify

    $59.99$0.60/ml

  • Vince Camuto

    2 providers

    Brilliante

    EDP · Women

    Bottle size for Vince Camuto Brilliante

    $13.99$0.47/ml

    $79.99$0.80/ml