Daily Fragrance Scout

Fragrances

3,704 fragrances compared across providers. Prices are normalized per millilitre so different bottle sizes are honestly comparable.

  • Narciso Rodriguez

    2 providers

    Musc Noir Perfume

    EDP

    Bottle size for Narciso Rodriguez Musc Noir Perfume

    $68.95$0.69/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • The Spirit Of Dubai

    2 providers

    Diwan Gourmand

    EDP · Unisex

    Bottle size for The Spirit Of Dubai Diwan Gourmand

    $351.39$3.90/ml

    best of 2 providers at 90 ml

  • AJMAL

    2 providers

    Violet Musc

    EDP · Unisex

    Bottle size for AJMAL Violet Musc

    $93.95$0.94/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Paco Rabanne

    2 providers

    Black Xs Perfume

    EDP · Women

    Bottle size for Paco Rabanne Black Xs Perfume

    $40.95$0.82/ml

    best of 2 providers at 50 ml

    $79.95$1.00/ml

  • Kenneth Cole

    1 provider

    Perfume

    EDP · Women

    Bottle size for Kenneth Cole Perfume

    $69.95$0.70/ml

  • Estee Lauder

    1 provider

    Pleasures Intense Perfume

    EDP · Women

    Bottle size for Estee Lauder Pleasures Intense Perfume

    $79.95$0.80/ml

  • Giorgio Armani

    1 provider

    Armani Code Profumo

    EDP · Men

    Bottle size for Giorgio Armani Armani Code Profumo

    $114.99$1.92/ml

    $169.99$1.55/ml

    $169.99$0.85/ml

  • Paco Rabanne

    1 provider

    Black Xs

    EDP · Women

    Bottle size for Paco Rabanne Black Xs

    $45.95$0.92/ml

    $89.99$1.12/ml

  • AJMAL

    1 provider

    Rose Wood

    EDP

    Bottle size for AJMAL Rose Wood

    $103.95$1.04/ml

  • Yves Saint Laurent

    1 provider

    L'Homme Intense

    EDP · Men

    Bottle size for Yves Saint Laurent L'Homme Intense

    $79.99$1.33/ml

    $105.99$1.06/ml

  • Tocca

    1 provider

    Florence

    EDP

    Bottle size for Tocca Florence

    $70.95$1.42/ml

  • Lomani

    1 provider

    Spice Addict

    EDP · Men

    Bottle size for Lomani Spice Addict

    $89.99$0.90/ml

  • Kenneth Cole

    1 provider

    White For Her Perfume

    EDP · Women

    Bottle size for Kenneth Cole White For Her Perfume

    $69.95$0.70/ml

  • Paco Rabanne

    1 provider

    Olympea Aqua Legere

    EDP · Women

    Bottle size for Paco Rabanne Olympea Aqua Legere

    $53.95$1.08/ml

  • Narciso Rodriguez

    1 provider

    Bleu Noir

    EDP · Men

    Bottle size for Narciso Rodriguez Bleu Noir

    $61.95$0.62/ml

  • Syren

    1 provider

    Pink Caviar Luxe

    EDP · Women

    Bottle size for Syren Pink Caviar Luxe

    $89.99$1.00/ml

  • Al Haramain

    1 provider

    Laventure Blanche

    EDP · Men

    Bottle size for Al Haramain Laventure Blanche

    $45.99$0.46/ml

    $56.99$0.28/ml

  • Kenneth Cole

    1 provider

    Black Perfume

    EDP · Women

    Bottle size for Kenneth Cole Black Perfume

    $69.95$0.70/ml

  • Tom Ford

    5 providers

    Black Orchid

    EDP · Women

    Bottle size for Tom Ford Black Orchid

    $8.99$8.99/ml

    $35.99$7.20/ml

    $57.99$5.80/ml

    $71.95$2.40/ml

    $96.95$1.94/ml

    best of 4 providers at 50 ml

    $122.95$1.23/ml

    best of 4 providers at 100 ml

    $274.99$1.83/ml

  • Tom Ford

    4 providers

    Velvet Orchid

    EDP

    Bottle size for Tom Ford Velvet Orchid

    $89.95$3.00/ml

    $132.29$2.65/ml

    best of 2 providers at 50 ml

    $179.89$1.80/ml

    best of 3 providers at 100 ml

  • Giorgio Armani

    4 providers

    Armani Code

    EDP

    Bottle size for Giorgio Armani Armani Code

    $79.95$1.60/ml

    $88.99$1.19/ml

    best of 2 providers at 75 ml

    $90.95$0.73/ml

    best of 4 providers at 125 ml

  • Valentino

    4 providers

    Uomo Born In Roma Intense

    EDP · Men

    Bottle size for Valentino Uomo Born In Roma Intense

    $4.99$4.99/ml

    $20.99$4.20/ml

    $33.99$3.40/ml

    $42.69$2.85/ml

    $109.95$2.20/ml

    best of 2 providers at 50 ml

    $127.95$1.28/ml

    best of 3 providers at 100 ml

  • Tom Ford

    4 providers

    Noir Extreme

    EDP · Unisex

    Bottle size for Tom Ford Noir Extreme

    $5.99$5.99/ml

    $25.99$5.20/ml

    $40.99$4.10/ml

    $131.59$2.63/ml

    best of 2 providers at 50 ml

    $140.95$1.41/ml

    best of 3 providers at 100 ml