Daily Fragrance Scout

Fragrances

4,173 fragrances compared across providers. Prices are normalized per millilitre so different bottle sizes are honestly comparable.

  • Narciso Rodriguez

    1 provider

    Iridescent Perfume

    EDP · Women

    Bottle size for Narciso Rodriguez Iridescent Perfume

    $98.95$2.20/ml

  • Atelier des Ors

    1 provider

    Iris Fauve

    EDP

    Bottle size for Atelier des Ors Iris Fauve

    $3.99$1.33/ml

    $129.00$1.29/ml

  • Luka Milano

    1 provider

    Artemus Sky Perfume

    EDP

    Bottle size for Luka Milano Artemus Sky Perfume

    $164.99$1.65/ml

  • The House of Oud

    1 provider

    Empathy

    EDP

    Bottle size for The House of Oud Empathy

    $119.99$1.60/ml

  • Vilhelm Parfumerie

    1 provider

    Room Service

    EDP

    Bottle size for Vilhelm Parfumerie Room Service

    $115.00$5.75/ml

    $205.00$4.10/ml

    $295.00$2.95/ml

  • Chanel

    1 provider

    Chance Eau Tendre

    EDP · Women

    Bottle size for Chanel Chance Eau Tendre

    $4.99$4.99/ml

    $20.49$4.10/ml

    best of 2 providers at 5 ml

    $24.99$2.50/ml

    $170.00$3.40/ml

  • Jean Paul Gaultier

    1 provider

    Scandal Intense Pour Homme INTENSE

    EDP · Men

    Bottle size for Jean Paul Gaultier Scandal Intense Pour Homme INTENSE

    $101.49$1.01/ml

    $124.59$0.83/ml

  • Maison Crivelli

    1 provider

    Patchouli Magnetik

    EDP · Unisex

    Bottle size for Maison Crivelli Patchouli Magnetik

    $4.50$2.25/ml

    $195.00$3.90/ml

  • Min New York

    1 provider

    Star Dust

    EDP

    Bottle size for Min New York Star Dust

    $229.59$3.06/ml

  • Creed

    1 provider

    Santal

    EDP · Unisex

    Bottle size for Creed Santal

    $274.39$2.74/ml

  • Nejma

    1 provider

    Le Sublime Perfume

    EDP

    Bottle size for Nejma Le Sublime Perfume

    $74.19$0.74/ml

  • Chanel

    1 provider

    Bleu De Chanel

    EDP · Men

    Bottle size for Chanel Bleu De Chanel

    $5.99$5.99/ml

    $23.99$4.80/ml

    best of 2 providers at 5 ml

    $39.99$4.00/ml

    best of 2 providers at 10 ml

    $149.00$2.98/ml

  • Rahasya

    1 provider

    Oud Mangifera

    EDP · Unisex

    Bottle size for Rahasya Oud Mangifera

    $7.99$7.99/ml

    $168.00$3.36/ml