Daily Fragrance Scout

Fragrances

3,809 fragrances compared across providers. Prices are normalized per millilitre so different bottle sizes are honestly comparable.

  • Viktor & Rolf

    2 providers

    Bonbon

    EDP · Women

    Bottle size for Viktor & Rolf Bonbon

    $53.89$1.80/ml

    $64.39$1.29/ml

    best of 2 providers at 50 ml

    $104.99$1.17/ml

  • Puredistance

    1 provider

    M V2Q

    EDP

    Bottle size for Puredistance M V2Q

    $279.00$4.65/ml

  • Paris Hilton

    1 provider

    Just Me

    EDP · Women

    Bottle size for Paris Hilton Just Me

    $59.99$0.60/ml

  • Bond No 9

    1 provider

    West Side

    EDP

    Bottle size for Bond No 9 West Side

    $339.99$3.40/ml

  • AJMAL

    1 provider

    Amber Wood Noir

    EDP

    Bottle size for AJMAL Amber Wood Noir

    $98.99$0.99/ml

  • Exclusive Selection

    1 provider

    La Duna

    EDP · Men

    Bottle size for Exclusive Selection La Duna

    $76.99$0.86/ml

  • Michael Malul

    1 provider

    Joie De Vie Blush Perfume

    EDP

    Bottle size for Michael Malul Joie De Vie Blush Perfume

    $119.95$1.20/ml

  • Creed

    5 providers

    Himalaya

    EDP · Men

    Bottle size for Creed Himalaya

    $6.99$6.99/ml

    $4.50$2.25/ml

    $24.99$5.00/ml

    $45.99$4.60/ml

    $309.99$4.13/ml

    $339.49$3.39/ml

    best of 2 providers at 100 ml

    $369.99$3.14/ml

    $437.95$1.75/ml

  • Creed

    4 providers

    Royal Water

    EDP · Unisex

    Bottle size for Creed Royal Water

    $4.99$4.99/ml

    $20.00$2.50/ml

    $153.95$3.08/ml

    best of 2 providers at 50 ml

    $319.99$4.27/ml

    $169.00$1.69/ml

    best of 3 providers at 100 ml

    $369.99$3.14/ml

    $426.95$1.71/ml

  • Christian Siriano

    2 providers

    Ooh La Rose

    EDP · Women

    Bottle size for Christian Siriano Ooh La Rose

    $55.29$0.55/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Vince Camuto

    2 providers

    Brilliante

    EDP · Women

    Bottle size for Vince Camuto Brilliante

    $13.99$0.47/ml

    $79.99$0.80/ml

  • Givenchy

    2 providers

    Ange Ou Demon Le Secret

    EDP · Women

    Bottle size for Givenchy Ange Ou Demon Le Secret

    $64.39$1.29/ml

    $77.69$0.78/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Thierry Mugler

    2 providers

    Alien

    EDP · Women

    Bottle size for Thierry Mugler Alien

    $46.55$3.10/ml

    $55.99$1.87/ml

    best of 2 providers at 30 ml

    $71.39$1.19/ml

    best of 2 providers at 60 ml

    $98.69$1.10/ml

    best of 2 providers at 90 ml

  • Chloe

    2 providers

    Nomade

    EDP · Women

    Bottle size for Chloe Nomade

    $49.69$1.66/ml

    $130.99$2.62/ml

    $172.99$2.31/ml

  • Carolina Herrera

    2 providers

    212 Vip Rose Elixir

    EDP · Women

    Bottle size for Carolina Herrera 212 Vip Rose Elixir

    $17.49$3.50/ml

    $129.99$2.60/ml

    $164.99$2.06/ml

  • Valentino

    2 providers

    Valentina

    EDP · Women

    Bottle size for Valentino Valentina

    $85.50$2.85/ml

    $73.49$1.47/ml

    best of 2 providers at 50 ml

    $120.99$1.51/ml

  • Rai Phalail

    2 providers

    Oud Noir Vodka

    EDP · Men

    Bottle size for Rai Phalail Oud Noir Vodka

    $164.99$1.65/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Vince Camuto

    1 provider

    Brilliante Perfume

    EDP

    Bottle size for Vince Camuto Brilliante Perfume

    $79.95$0.80/ml

  • Matin Martin

    1 provider

    Miral Perfume

    EDP

    Bottle size for Matin Martin Miral Perfume

    $64.95$0.65/ml

  • Maryaj

    1 provider

    Dreamy Love Perfume

    EDP

    Bottle size for Maryaj Dreamy Love Perfume

    $64.95$0.65/ml

  • Guerlain

    1 provider

    Samsara

    EDP · Women

    Bottle size for Guerlain Samsara

    $33.99$1.13/ml

    $105.99$2.36/ml

    $154.99$2.07/ml

    $135.99$1.36/ml