Daily Fragrance Scout

Fragrances

3,809 fragrances compared across providers. Prices are normalized per millilitre so different bottle sizes are honestly comparable.

  • Guerlain

    1 provider

    Samsara

    EDP · Women

    Bottle size for Guerlain Samsara

    $33.99$1.13/ml

    $105.99$2.36/ml

    $154.99$2.07/ml

    $135.99$1.36/ml

  • Jessica Simpson

    1 provider

    Mystic Canyon Perfume

    EDP

    Bottle size for Jessica Simpson Mystic Canyon Perfume

    $64.95$0.65/ml

  • BDK

    4 providers

    Vanille Caviar

    EDP · Unisex

    Bottle size for BDK Vanille Caviar

    $4.99$4.99/ml

    $19.99$4.00/ml

    $33.99$3.40/ml

    $149.98$1.50/ml

    best of 4 providers at 100 ml

  • Amouage

    3 providers

    Guidance

    EDP · Unisex

    Bottle size for Amouage Guidance

    $7.99$7.99/ml

    $34.99$7.00/ml

    $59.99$6.00/ml

    $335.00$3.35/ml

    best of 3 providers at 100 ml

  • Argos

    3 providers

    Adonis Awakens

    EDP

    Bottle size for Argos Adonis Awakens

    $6.99$6.99/ml

    $29.99$6.00/ml

    $49.99$5.00/ml

    $195.00$1.95/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Salvatore Ferragamo

    2 providers

    Intense Leather

    EDP

    Bottle size for Salvatore Ferragamo Intense Leather

    $97.95$0.98/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Strangelove NYC

    1 provider

    Lost in Flowers

    EDP

    Bottle size for Strangelove NYC Lost in Flowers

    $524.99$10.50/ml

  • Viktor & Rolf

    1 provider

    Flower Bomb Nectar Intense

    EDP · Women

    Bottle size for Viktor & Rolf Flower Bomb Nectar Intense

    $100.99$2.02/ml

  • Jessica Simpson

    1 provider

    Fancy Forever

    EDP · Women

    Bottle size for Jessica Simpson Fancy Forever

    $59.99$0.60/ml

  • Vince Camuto

    1 provider

    Ciao

    EDP · Women

    Bottle size for Vince Camuto Ciao

    $89.99$0.90/ml

  • Strangelove NYC

    1 provider

    Dead of Night

    EDP

    Bottle size for Strangelove NYC Dead of Night

    $524.99$10.50/ml

  • Vince Camuto

    1 provider

    Ciao Perfume

    EDP · Women

    Bottle size for Vince Camuto Ciao Perfume

    $89.95$0.90/ml

  • Vince Camuto

    1 provider

    Perfume

    EDP

    Bottle size for Vince Camuto Perfume

    $89.95$0.90/ml

  • Pierre Cardin

    1 provider

    Rose Cardin Perfume

    EDP

    Bottle size for Pierre Cardin Rose Cardin Perfume

    $74.95$0.75/ml

  • Vince Camuto

    1 provider

    Bella Notte Perfume

    EDP

    Bottle size for Vince Camuto Bella Notte Perfume

    $89.95$0.90/ml

  • Amouage

    2 providers

    Outlands

    EDP

    Bottle size for Amouage Outlands

    $389.00$3.89/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Bond No 9

    2 providers

    Bleecker Street

    EDP

    Bottle size for Bond No 9 Bleecker Street

    $7.99$7.99/ml

    $29.99$6.00/ml

    $49.99$5.00/ml

    $259.99$2.60/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Bond No 9

    2 providers

    Hamptons

    EDP

    Bottle size for Bond No 9 Hamptons

    $7.99$7.99/ml

    $33.99$6.80/ml

    $53.99$5.40/ml

    $399.99$4.00/ml

  • Exclusive Selection

    2 providers

    Somens Capriccio

    EDP

    Bottle size for Exclusive Selection Somens Capriccio

    $199.95$2.00/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Daniel Josier

    1 provider

    Vetiver

    EDP · Unisex

    Bottle size for Daniel Josier Vetiver

    $129.99$2.60/ml

    $159.99$1.60/ml

  • Exclusive Selection

    1 provider

    Platinum Pour Homme

    EDP · Men

    Bottle size for Exclusive Selection Platinum Pour Homme

    $79.99$0.80/ml

  • Daniel Josier

    1 provider

    Tuberose

    EDP · Unisex

    Bottle size for Daniel Josier Tuberose

    $129.99$2.60/ml

    $159.99$1.60/ml