Daily Fragrance Scout

Fragrances

3,807 fragrances compared across providers. Prices are normalized per millilitre so different bottle sizes are honestly comparable.

  • Xerjoff

    2 providers

    Newcleus

    EDP

    Bottle size for Xerjoff Newcleus

    $129.99$2.60/ml

    best of 2 providers at 50 ml

  • Juliette Has A Gun

    2 providers

    Another Oud

    EDP

    Bottle size for Juliette Has A Gun Another Oud

    $68.00$0.68/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Dior

    2 providers

    New Look

    EDP · Unisex

    Bottle size for Dior New Look

    $199.99$1.60/ml

    best of 2 providers at 125 ml

    $289.99$1.16/ml

    best of 2 providers at 250 ml

  • Gucci

    2 providers

    Flora Gorgeous Gardenia

    EDP · Women

    Bottle size for Gucci Flora Gorgeous Gardenia

    $34.99$3.50/ml

    $145.99$3.24/ml

    $129.49$1.29/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Burberry

    2 providers

    Goddess

    EDP · Women

    Bottle size for Burberry Goddess

    $19.59$2.45/ml

    $145.99$2.92/ml

    $175.99$1.76/ml

  • Paco Rabanne

    2 providers

    Invictus Victory

    EDP · Men

    Bottle size for Paco Rabanne Invictus Victory

    $93.79$1.88/ml

    best of 2 providers at 50 ml

    $97.29$0.97/ml

    best of 2 providers at 100 ml

    $194.99$0.97/ml

  • Marc Jacobs

    2 providers

    Perfect Elixir

    EDP · Women

    Bottle size for Marc Jacobs Perfect Elixir

    $18.19$2.27/ml

    $24.49$2.45/ml

    $66.49$2.22/ml

    $83.99$1.87/ml

    $128.99$2.58/ml

    $104.99$1.05/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Burberry

    2 providers

    Her

    EDP · Women

    Bottle size for Burberry Her

    $26.59$2.66/ml

    $145.99$3.24/ml

    $175.99$1.76/ml

  • Insurrection

    2 providers

    Collector Male

    EDP

    Bottle size for Insurrection Collector Male

    $144.99$1.45/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Moschino

    2 providers

    Toy 2 Pearl

    EDP · Unisex

    Bottle size for Moschino Toy 2 Pearl

    $92.99$0.93/ml

  • Paco Rabanne

    2 providers

    Lady Million Royal

    EDP · Women

    Bottle size for Paco Rabanne Lady Million Royal

    $16.09$3.22/ml

    $144.99$1.81/ml

  • Thierry Mugler

    2 providers

    Angel Elixir

    EDP · Women

    Bottle size for Thierry Mugler Angel Elixir

    $16.79$2.10/ml

    $144.99$2.90/ml

  • Donna Karan

    2 providers

    Cashmere Mist

    EDP · Women

    Bottle size for Donna Karan Cashmere Mist

    $62.99$2.10/ml

    $76.29$1.53/ml

    $100.09$1.00/ml

    best of 2 providers at 100 ml

    $162.99$0.81/ml

  • Carolina Herrera

    2 providers

    Good Girl Blush Elixir

    EDP · Women

    Bottle size for Carolina Herrera Good Girl Blush Elixir

    $7.99$7.99/ml

    $32.99$6.60/ml

    $50.99$5.10/ml

    $154.99$3.10/ml

    $186.99$2.34/ml

  • Ralph Lauren

    2 providers

    Safari

    EDP · Women

    Bottle size for Ralph Lauren Safari

    $96.99$1.29/ml

    best of 2 providers at 75 ml

  • Juicy Couture

    2 providers

    Oui

    EDP · Women

    Bottle size for Juicy Couture Oui

    $89.99$1.80/ml

    $110.99$1.11/ml

  • Burberry

    2 providers

    Goddess Intense

    EDP · Women

    Bottle size for Burberry Goddess Intense

    $20.99$4.20/ml

    $18.19$2.27/ml

    $150.99$3.02/ml

    $107.09$1.07/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Lolita Lempicka

    2 providers

    Le

    EDP · Women

    Bottle size for Lolita Lempicka Le

    $76.29$0.76/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Carolina Herrera

    2 providers

    Good Girl Blush

    EDP · Women

    Bottle size for Carolina Herrera Good Girl Blush

    $4.99$4.99/ml

    $19.99$4.00/ml

    $26.99$2.70/ml

    $148.99$2.98/ml

    $178.99$2.24/ml