Daily Fragrance Scout

Fragrances

3,808 fragrances compared across providers. Prices are normalized per millilitre so different bottle sizes are honestly comparable.

  • Le Labo

    2 providers

    Another 13

    EDP · Unisex

    Bottle size for Le Labo Another 13

    $6.99$6.99/ml

    $25.99$5.20/ml

    $234.99$4.70/ml

    $334.99$3.35/ml

  • Une Nuit Nomade

    2 providers

    Sugar Leather

    EDP · Unisex

    Bottle size for Une Nuit Nomade Sugar Leather

    $3.99$3.99/ml

    $15.99$3.20/ml

    $26.99$2.70/ml

    $149.99$1.50/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Dolce & Gabbana

    1 provider

    Velvet Pure Perfume

    EDP · Women

    Bottle size for Dolce & Gabbana Velvet Pure Perfume

    $225.00$1.50/ml

  • Primera Perfumes Kuwait

    1 provider

    English Blazer Intense

    EDP · Unisex

    Bottle size for Primera Perfumes Kuwait English Blazer Intense

    $243.99$2.44/ml

  • Carolina Herrera

    1 provider

    212 VIP Rose NYC NY Rodeo

    EDP · Women

    Bottle size for Carolina Herrera 212 VIP Rose NYC NY Rodeo

    $105.99$1.32/ml

  • Xerjoff

    5 providers

    Coro

    EDP

    Bottle size for Xerjoff Coro

    $182.99$3.66/ml

    best of 3 providers at 50 ml

    $179.00$1.79/ml

    best of 5 providers at 100 ml

  • Mancera

    4 providers

    Ombre Tonka

    EDP · Unisex

    Bottle size for Mancera Ombre Tonka

    $135.00$2.25/ml

    best of 2 providers at 60 ml

    $107.09$0.91/ml

    best of 2 providers at 118 ml

    $200.00$1.67/ml

  • Roja

    2 providers

    Oceania

    EDP

    Bottle size for Roja Oceania

    $11.99$11.99/ml

    $38.99$7.80/ml

    $62.99$6.30/ml

    $425.78$8.52/ml

  • Moschino

    2 providers

    Toy 2 Gummy

    EDP · Women

    Bottle size for Moschino Toy 2 Gummy

    $67.19$1.34/ml

    $92.39$0.92/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Moschino

    2 providers

    Toy 2 Yummy

    EDP · Women

    Bottle size for Moschino Toy 2 Yummy

    $69.99$1.40/ml

    $92.39$0.92/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Tigha

    1 provider

    The Dark Side

    EDP

    Bottle size for Tigha The Dark Side

    $89.00$1.78/ml

  • Byredo

    1 provider

    Super Cedar

    EDP

    Bottle size for Byredo Super Cedar

    $315.99$3.16/ml

  • Ariana Grande

    1 provider

    Angels Kiss

    EDP · Women

    Bottle size for Ariana Grande Angels Kiss

    $79.99$0.64/ml

  • Ariana Grande

    1 provider

    Pressed Petals

    EDP · Women

    Bottle size for Ariana Grande Pressed Petals

    $79.99$0.64/ml

  • Mancera

    6 providers

    Cherry Cherry

    EDP · Unisex

    Bottle size for Mancera Cherry Cherry

    $5.99$5.99/ml

    $24.99$5.00/ml

    $44.99$4.50/ml

    $135.00$2.25/ml

    $104.99$0.89/ml

    $81.00$0.68/ml

    best of 3 providers at 120 ml

  • Mancera

    6 providers

    French Riviera

    EDP · Unisex

    Bottle size for Mancera French Riviera

    $6.99$6.99/ml

    $32.99$6.60/ml

    $16.79$2.10/ml

    best of 2 providers at 8 ml

    $53.99$5.40/ml

    $135.00$2.25/ml

    $90.99$0.76/ml

    best of 4 providers at 120 ml

  • Xerjoff

    5 providers

    Torino 22

    EDP · Unisex

    Bottle size for Xerjoff Torino 22

    $7.99$7.99/ml

    $35.99$7.20/ml

    $60.99$6.10/ml

    $119.99$2.40/ml

    best of 4 providers at 50 ml

  • Mancera

    5 providers

    Sicily

    EDP · Unisex

    Bottle size for Mancera Sicily

    $135.00$2.25/ml

    $70.95$0.60/ml

    $79.97$0.67/ml

    best of 3 providers at 120 ml

  • Creed

    5 providers

    Oud Zarian

    EDP · Men

    Bottle size for Creed Oud Zarian

    $12.99$12.99/ml

    $54.99$11.00/ml

    $99.99$10.00/ml

    $524.99$5.25/ml

    best of 3 providers at 100 ml

  • Mancera

    5 providers

    Roses Vanille

    EDP

    Bottle size for Mancera Roses Vanille

    $2.00$1.00/ml

    $135.00$2.25/ml

    $64.95$0.55/ml

    best of 2 providers at 118 ml

    $200.00$1.67/ml

    best of 2 providers at 120 ml

  • Matiere Premiere

    5 providers

    Cologne Cedrat

    EDP · Unisex

    Bottle size for Matiere Premiere Cologne Cedrat

    $220.00$4.40/ml

    $153.95$1.54/ml

    best of 4 providers at 100 ml

  • Borntostandout

    5 providers

    Dirty Milk

    EDP · Unisex

    Bottle size for Borntostandout Dirty Milk

    $7.99$7.99/ml

    $3.00$1.50/ml

    $129.99$2.60/ml

    best of 4 providers at 50 ml

    $159.00$1.59/ml