Daily Fragrance Scout

Fragrances

3,807 fragrances compared across providers. Prices are normalized per millilitre so different bottle sizes are honestly comparable.

  • Amouage

    3 providers

    Love Hibiscus

    EDP

    Bottle size for Amouage Love Hibiscus

    $8.99$8.99/ml

    $36.49$7.30/ml

    $48.49$4.85/ml

    $354.99$3.55/ml

    best of 3 providers at 100 ml

  • Mancera

    3 providers

    Cinque Terre

    EDP

    Bottle size for Mancera Cinque Terre

    $135.00$2.25/ml

    $104.99$0.89/ml

    $200.00$1.67/ml

  • Roja

    3 providers

    Serenity Blend

    EDP · Unisex

    Bottle size for Roja Serenity Blend

    $8.49$8.49/ml

    $5.99$3.00/ml

    $239.99$2.40/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Xerjoff

    3 providers

    Renaissance

    EDP · Unisex

    Bottle size for Xerjoff Renaissance

    $6.99$6.99/ml

    $31.99$6.40/ml

    $20.00$2.50/ml

    $49.99$5.00/ml

    $270.00$2.70/ml

  • Borntostandout

    3 providers

    Mud

    EDP · Unisex

    Bottle size for Borntostandout Mud

    $129.00$2.58/ml

    best of 3 providers at 50 ml

  • Byredo

    3 providers

    Rose Noir

    EDP

    Bottle size for Byredo Rose Noir

    $5.99$5.99/ml

    $23.99$4.80/ml

    $42.99$4.30/ml

    $159.00$3.18/ml

    $237.29$2.37/ml

  • Boadicea the Victorious

    3 providers

    Lannosea

    EDP · Unisex

    Bottle size for Boadicea the Victorious Lannosea

    $7.99$7.99/ml

    $8.00$4.00/ml

    $32.99$6.60/ml

    $55.99$5.60/ml

    $259.98$2.60/ml

    best of 3 providers at 100 ml

  • Atelier des Ors

    3 providers

    Villa Primerose

    EDP

    Bottle size for Atelier des Ors Villa Primerose

    $119.00$1.19/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Xerjoff

    3 providers

    Casamorati Dama Bianca

    EDP · Women

    Bottle size for Xerjoff Casamorati Dama Bianca

    $4.99$4.99/ml

    $21.99$4.40/ml

    $44.99$4.50/ml

    $59.97$2.00/ml

    best of 2 providers at 30 ml

    $159.99$1.60/ml

    best of 3 providers at 100 ml

  • Giardini di Toscana

    3 providers

    Almafolia

    EDP · Unisex

    Bottle size for Giardini di Toscana Almafolia

    $4.99$2.50/ml

    $185.00$1.85/ml

  • Liquides Imaginaires

    3 providers

    Upcycled Mandarin

    EDP

    Bottle size for Liquides Imaginaires Upcycled Mandarin

    $95.00$0.95/ml

    best of 3 providers at 100 ml

  • Creed

    3 providers

    Aventus Absolu

    EDP

    Bottle size for Creed Aventus Absolu

    $10.99$10.99/ml

    $5.99$3.00/ml

    best of 2 providers at 2 ml

    $39.99$8.00/ml

    $45.00$5.63/ml

    best of 2 providers at 8 ml

    $62.99$6.30/ml

    $339.99$6.80/ml

    best of 2 providers at 50 ml

    $479.99$4.80/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Byredo

    3 providers

    Black Saffron

    EDP · Unisex

    Bottle size for Byredo Black Saffron

    $51.79$5.18/ml

    $177.79$3.95/ml

    $169.00$1.69/ml

    best of 3 providers at 100 ml

  • Akro

    3 providers

    Malt

    EDP · Unisex

    Bottle size for Akro Malt

    $39.00$1.30/ml

    $84.99$0.85/ml

  • Mancera

    3 providers

    Aoud Exclusif

    EDP · Unisex

    Bottle size for Mancera Aoud Exclusif

    $79.95$0.68/ml

    $200.00$1.67/ml

    best of 2 providers at 120 ml

  • Essential

    3 providers

    Ambre Latte

    EDP

    Bottle size for Essential Ambre Latte

    $30.00$3.00/ml

    $124.99$1.25/ml

    best of 3 providers at 100 ml

  • Matiere Premiere

    3 providers

    French Flower

    EDP · Unisex

    Bottle size for Matiere Premiere French Flower

    $25.00$4.17/ml

    best of 2 providers at 6 ml

    $25.00$3.13/ml

    $230.00$4.60/ml

    $320.00$3.20/ml

  • Mancera

    3 providers

    Aoud Blue Notes

    EDP · Unisex

    Bottle size for Mancera Aoud Blue Notes

    $2.99$2.99/ml

    $3.99$2.00/ml

    $18.99$3.80/ml

    $21.99$2.20/ml

    $77.95$0.66/ml

    $200.00$1.67/ml

  • Akro

    3 providers

    Haze

    EDP · Unisex

    Bottle size for Akro Haze

    $85.00$0.85/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Kilian

    3 providers

    Sunkissed Goddess

    EDP · Unisex

    Bottle size for Kilian Sunkissed Goddess

    $219.00$4.38/ml

    best of 3 providers at 50 ml

  • Essential

    3 providers

    Divine Vanille

    EDP · Unisex

    Bottle size for Essential Divine Vanille

    $3.99$3.99/ml

    $14.99$3.00/ml

    $24.99$2.50/ml

    best of 2 providers at 10 ml

    $130.00$1.30/ml

  • Giardini di Toscana

    3 providers

    Borabora

    EDP · Unisex

    Bottle size for Giardini di Toscana Borabora

    $3.99$3.99/ml

    $4.99$2.50/ml

    $14.99$3.00/ml

    $25.99$2.60/ml

    $138.59$1.39/ml

    best of 3 providers at 100 ml

  • Montale

    3 providers

    Sensual Instinct

    EDP · Unisex

    Bottle size for Montale Sensual Instinct

    $3.99$3.99/ml

    $14.99$3.00/ml

    $26.99$2.70/ml

    $190.00$1.90/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Xerjoff

    3 providers

    Louis XV 1722

    EDP · Unisex

    Bottle size for Xerjoff Louis XV 1722

    $11.99$11.99/ml

    $47.99$9.60/ml

    $74.99$7.50/ml

    $226.99$4.54/ml

    best of 2 providers at 50 ml