Ralph Lauren
4 providers
Polo Blue
EDT
$11.99$11.99/ml
$55.95$1.40/ml
best of 2 providers at 40 ml
$52.49$0.42/ml
best of 3 providers at 125 ml

Lowest live price · 40 ml ·
Affiliate link. We may earn a commission
As of Oct 1, 2026: the cheapest full bottle of Ralph Lauren Polo 67 is $57.39 for 40 ml at FragranceNet ($1.43/ml, read under an hour ago), the only retailer we track with it in stock.
Per millilitre the 125 ml works out at $0.70/ml against $1.43/ml for the 40 ml, so the 125 ml is the better value at today's prices.
The lowest we have recorded for the 40 ml in 39 days of tracking is $56.69 on Aug 23; it is $57.39 now.
40 ml · 1 provider
per ml: 4 sizes cannot share a dollar average
at 125 ml
full bottle, off list price
We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed (each cell shows when) and the merchant's checkout price governs.
| Size | FragranceNet | Average |
|---|---|---|
| 10 mlbest $1.89/ml | $18.89bestMinitracked lowread Oct 1, 2026, 14:48 UTC | $18.89across 1 provider |
| 40 mlbest $1.43/ml | $57.39besttracked lowread Oct 1, 2026, 14:48 UTC | $57.39across 1 provider |
| 75 mlbest $0.94/ml | $70.69besttracked lowread Oct 1, 2026, 14:48 UTC | $70.69across 1 provider |
| 125 mlbest $0.70/ml | $87.49besttracked lowread Oct 1, 2026, 14:48 UTC | $87.49across 1 provider |
We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed; the merchant's checkout price governs. Updated Sep 17, 2026. Not sure about a seller you have not heard of? How discounters get these prices.
Not buying today? We keep recording this price. Get the weekly list of what has actually fallen: no alerts, no daily mail.
Lowest and average price across every provider carrying this size, on the days we recorded one. Each tick is an observation, not a guarantee we looked every day; this is the history we observed, and it may not include every price a merchant offered.
3 days in this window had no observation and are drawn as gaps, not guessed.
Other Ralph Lauren fragrances we price across providers.
Ralph Lauren
4 providers
EDT
$11.99$11.99/ml
$55.95$1.40/ml
best of 2 providers at 40 ml
$52.49$0.42/ml
best of 3 providers at 125 ml
Ralph Lauren
3 providers
EDT
$51.09$0.68/ml
best of 3 providers at 75 ml
$49.69$0.40/ml
best of 3 providers at 125 ml
$83.99$0.42/ml
best of 3 providers at 200 ml
Ralph Lauren
3 providers
EDP · Men
$62.95$1.57/ml
best of 2 providers at 40 ml
$69.99$0.56/ml
best of 2 providers at 125 ml
$148.95$0.74/ml
Fragrances from other houses closest to this one on price per millilitre.
Montale
3 providers
EDP · Unisex
$5.99$5.99/ml
$6.99$3.50/ml
$25.99$5.20/ml
$33.99$3.40/ml
$69.98$0.70/ml
best of 3 providers at 100 ml
Jo Milano
2 providers
Parfum · Unisex
$69.95$0.70/ml
best of 2 providers at 100 ml
Jo Milano
2 providers
Parfum · Unisex
$69.95$0.70/ml
best of 2 providers at 100 ml