Daily Fragrance Scout

Fragrances

3,736 fragrances compared across providers. Prices are normalized per millilitre so different bottle sizes are honestly comparable.

  • Mugler

    1 provider

    Angel Stellar Lumineuse

    EDP · Women

    Bottle size for Mugler Angel Stellar Lumineuse

    $96.99$0.97/ml

  • Xerjoff

    7 providers

    Erba Pura

    EDP · Unisex

    Bottle size for Xerjoff Erba Pura

    $7.99$7.99/ml

    $4.99$2.50/ml

    $33.99$6.80/ml

    $23.75$2.97/ml

    $53.99$5.40/ml

    $94.97$1.90/ml

    best of 3 providers at 50 ml

    $139.98$1.40/ml

    best of 7 providers at 100 ml

  • Vilhelm Parfumerie

    2 providers

    Sun Cities

    EDP

    Bottle size for Vilhelm Parfumerie Sun Cities

    $198.99$1.99/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Christian Louboutin

    1 provider

    Loubiprince Intense

    EDP · Women

    Bottle size for Christian Louboutin Loubiprince Intense

    $166.99$1.86/ml

  • Vertus

    1 provider

    Rouge Rebel

    EDP · Unisex

    Bottle size for Vertus Rouge Rebel

    $210.99$2.11/ml

  • Parfums de Marly

    3 providers

    Delina Exclusif

    EDP · Women

    Bottle size for Parfums de Marly Delina Exclusif

    $7.99$7.99/ml

    $3.50$1.75/ml

    best of 2 providers at 2 ml

    $36.99$7.40/ml

    $62.99$6.30/ml

    $265.00$8.83/ml

    $199.99$2.67/ml

    best of 2 providers at 75 ml

  • Liquides Imaginaires

    1 provider

    Tumutu Eau Dela

    EDP · Unisex

    Bottle size for Liquides Imaginaires Tumutu Eau Dela

    $125.99$1.26/ml

  • Armaf

    1 provider

    Art 06 Vaniglia Esotica

    EDP · Unisex

    Bottle size for Armaf Art 06 Vaniglia Esotica

    $67.99$0.65/ml

  • Xerjoff

    4 providers

    Casamorati Mefisto

    EDP

    Bottle size for Xerjoff Casamorati Mefisto

    $23.79$2.97/ml

    $130.00$4.33/ml

    $189.95$1.90/ml

    best of 3 providers at 100 ml

  • Lacoste

    2 providers

    L.12.12 Blanc

    EDP · Men

    Bottle size for Lacoste L.12.12 Blanc

    $61.95$0.62/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Jimmy Choo

    2 providers

    Urban Hero

    EDP · Men

    Bottle size for Jimmy Choo Urban Hero

    $31.95$1.07/ml

    best of 2 providers at 30 ml

    $72.95$0.73/ml

  • Carolina Herrera

    1 provider

    Lunar Lover

    EDP · Women

    Bottle size for Carolina Herrera Lunar Lover

    $107.99$1.08/ml

  • Parfums de Marly

    4 providers

    Greenley

    EDP · Unisex

    Bottle size for Parfums de Marly Greenley

    $4.99$4.99/ml

    $3.99$2.00/ml

    $18.49$3.70/ml

    best of 3 providers at 5 ml

    $25.19$3.15/ml

    $31.99$3.20/ml

    $155.00$2.07/ml

    best of 2 providers at 75 ml

    $179.99$1.44/ml

    best of 2 providers at 125 ml

  • Burberry

    2 providers

    Body

    EDP · Women

    Bottle size for Burberry Body

    $51.99$0.87/ml

  • Aura Perfumes

    1 provider

    TestoX

    EDP

    Bottle size for Aura Perfumes TestoX

    $5.99$3.00/ml

    $95.00$3.17/ml

  • Roberto Cavalli

    1 provider

    Paradiso Perfume

    EDP · Women

    Bottle size for Roberto Cavalli Paradiso Perfume

    $50.08$0.67/ml

  • Editions de Parfums Frederic Malle

    1 provider

    Lipstick Rose

    EDP

    Bottle size for Editions de Parfums Frederic Malle Lipstick Rose

    $189.00$3.78/ml

    $249.00$2.49/ml

  • Exclusive Selection

    1 provider

    Rouge Royal

    EDP · Women

    Bottle size for Exclusive Selection Rouge Royal

    $79.99$0.80/ml

  • Elizabeth and James

    1 provider

    Nirvana French Grey Perfume

    EDP · Women

    Bottle size for Elizabeth and James Nirvana French Grey Perfume

    $64.95$0.65/ml

  • Clean

    1 provider

    Reserve Warm Cotton

    EDP · Unisex

    Bottle size for Clean Reserve Warm Cotton

    $55.99$0.56/ml

  • Atelier Materi

    2 providers

    Bois D'Ambrette

    EDP

    Bottle size for Atelier Materi Bois D'Ambrette

    $155.99$1.56/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Bvlgari

    2 providers

    Man Wood Neroli

    EDP · Men

    Bottle size for Bvlgari Man Wood Neroli

    $67.95$0.68/ml

    best of 2 providers at 100 ml