Gucci
2 providers
Rush
EDT · Women
$81.99$2.73/ml
$92.99$1.86/ml
$54.59$0.73/ml
best of 2 providers at 75 ml

Lowest live price · 30 ml ·
Affiliate link. We may earn a commission
As of Oct 1, 2026: the cheapest full bottle of Gucci Flora Gorgeous Gardenia Intense is $82.99 for 30 ml at Maple Prime ($2.77/ml, read 2 hours ago), compared across 3 retailers.
The 30 ml ranges from $82.99 at Maple Prime to $119.65 at eCosmetics, a $36.66 spread, 31% of the higher price, across 3 sellers.
Per millilitre the 100 ml works out at $1.27/ml against $2.77/ml for the 30 ml, so the 100 ml is the better value at today's prices.
The lowest we have recorded for the 30 ml in 51 days of tracking is $82.99 on Aug 13; which is where it sits now.
30 ml · 3 providers
per ml: 4 sizes cannot share a dollar average
at 100 ml
full bottle, off list price
We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed (each cell shows when) and the merchant's checkout price governs.
| Size | eCosmetics | FragranceNet | Maple Prime | Average |
|---|---|---|---|---|
| 10 mlbest $2.66/ml | not carried | $26.59bestUnboxedtracked lowread Oct 1, 2026, 02:03 UTC | not carried | $26.59across 1 provider |
| 30 mlbest $2.77/ml | $119.65−1%read Oct 1, 2026, 01:16 UTC | $83.99tracked lowread Oct 1, 2026, 02:03 UTC | $82.99best−30%tracked lowread Oct 1, 2026, 00:03 UTC | $95.54across 3 providers |
| 45 mlbest $2.18/ml | not carried | $97.99bestUnboxedtracked lowread Oct 1, 2026, 02:03 UTC | not carried | $97.99across 1 provider |
| 50 ml | not carried | not carried | sold out | - |
| 100 mlbest $1.27/ml | not carried | $127.39bestTesterread Oct 1, 2026, 02:03 UTC | $131.99−31%tracked lowread Oct 1, 2026, 00:03 UTC | $129.69across 2 providers |
We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed; the merchant's checkout price governs. Updated Sep 28, 2026. Not sure about a seller you have not heard of? How discounters get these prices.
Not buying today? We keep recording this price. Get the weekly list of what has actually fallen: no alerts, no daily mail.
Lowest and average price across every provider carrying this size, on the days we recorded one. Each tick is an observation, not a guarantee we looked every day; this is the history we observed, and it may not include every price a merchant offered.
3 days in this window had no observation and are drawn as gaps, not guessed.
Other Gucci fragrances we price across providers.
Gucci
2 providers
EDT · Women
$81.99$2.73/ml
$92.99$1.86/ml
$54.59$0.73/ml
best of 2 providers at 75 ml
Gucci
2 providers
EDT · Men
$107.95$2.16/ml
best of 2 providers at 50 ml
$82.99$0.92/ml
best of 2 providers at 90 ml
$169.95$1.13/ml
Gucci
2 providers
EDP · Women
$40.95$1.37/ml
best of 2 providers at 30 ml
$62.95$1.40/ml
$133.95$2.68/ml
$162.95$1.63/ml
Fragrances from other houses closest to this one on price per millilitre.
Valentino
1 provider
Parfum · Women
$4.99$4.99/ml
$19.99$4.00/ml
$32.99$3.30/ml
$126.97$1.27/ml