Daily Fragrance Scout

Fragrances

3,802 fragrances compared across providers. Prices are normalized per millilitre so different bottle sizes are honestly comparable.

  • Haute Fragrance Company

    2 providers

    Divine Blossom

    EDP · Unisex

    Bottle size for Haute Fragrance Company Divine Blossom

    $10.99$3.66/ml

    $187.99$2.51/ml

  • Juliette Has A Gun

    2 providers

    Ode To Dullness

    EDP · Unisex

    Bottle size for Juliette Has A Gun Ode To Dullness

    $17.49$2.19/ml

    best of 2 providers at 8 ml

    $115.00$2.30/ml

    $150.00$1.50/ml

  • Chanel

    2 providers

    Cristalle

    EDP · Women

    Bottle size for Chanel Cristalle

    $228.19$2.28/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Jovoy

    2 providers

    Fire At Will

    EDP

    Bottle size for Jovoy Fire At Will

    $4.99$4.99/ml

    $17.99$3.60/ml

    $29.99$3.00/ml

    $179.99$2.40/ml

    best of 2 providers at 75 ml

  • Creed

    2 providers

    Fragaria

    EDP

    Bottle size for Creed Fragaria

    $389.99$5.20/ml

  • Cacharel

    2 providers

    Ella Ella

    EDP · Women

    Bottle size for Cacharel Ella Ella

    $6.99$6.99/ml

    $55.99$0.56/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Mancera

    2 providers

    Wild Candy

    EDP · Unisex

    Bottle size for Mancera Wild Candy

    $72.95$0.62/ml

    $89.99$0.75/ml

  • Bharara

    2 providers

    Rey de Reyes

    EDP · Women

    Bottle size for Bharara Rey de Reyes

    $59.99$0.60/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Maison Crivelli

    2 providers

    Rose Saltifolia

    EDP · Unisex

    Bottle size for Maison Crivelli Rose Saltifolia

    $140.00$4.67/ml

    $199.99$2.00/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Arabiyat

    2 providers

    Prestige Al Noor

    EDP · Unisex

    Bottle size for Arabiyat Prestige Al Noor

    $53.19$0.53/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Stephane Humbert Lucas

    2 providers

    Sand Dance

    EDP · Unisex

    Bottle size for Stephane Humbert Lucas Sand Dance

    $11.99$11.99/ml

    $44.99$9.00/ml

    $62.99$6.30/ml

    $276.99$5.54/ml

  • Tom Ford

    2 providers

    Neroli Portofino

    EDP · Unisex

    Bottle size for Tom Ford Neroli Portofino

    $7.99$7.99/ml

    $36.99$7.40/ml

    $58.99$5.90/ml

    $167.99$5.60/ml

    $335.99$3.36/ml

  • Boadicea the Victorious

    2 providers

    Harmonious

    EDP · Unisex

    Bottle size for Boadicea the Victorious Harmonious

    $4.99$4.99/ml

    $19.99$4.00/ml

    $33.99$3.40/ml

    $284.89$2.85/ml

  • Liis

    2 providers

    Studied

    EDP · Unisex

    Bottle size for Liis Studied

    $7.99$7.99/ml

    $175.00$3.50/ml

    best of 2 providers at 50 ml

  • Armaf

    2 providers

    Club De Nuit Iconic

    EDP · Men

    Bottle size for Armaf Club De Nuit Iconic

    $9.79$1.22/ml

    $27.29$0.91/ml

    $64.99$0.32/ml

  • Amouage

    2 providers

    Remain

    EDP

    Bottle size for Amouage Remain

    $398.99$3.99/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Atelier des Ors

    2 providers

    Rouge Saray

    EDP

    Bottle size for Atelier des Ors Rouge Saray

    $115.00$1.15/ml

  • Jovoy

    2 providers

    21 Conduit St

    EDP

    Bottle size for Jovoy 21 Conduit St

    $3.99$3.99/ml

    $15.99$3.20/ml

    $26.99$2.70/ml

    $211.39$2.82/ml

    $129.97$1.30/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Montblanc

    2 providers

    Star Oud

    EDP · Men

    Bottle size for Montblanc Star Oud

    $28.49$1.90/ml

    $84.99$0.71/ml

  • Frederic Malle

    2 providers

    Hope

    EDP · Unisex

    Bottle size for Frederic Malle Hope

    $909.99$9.10/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Maison Francis Kurkdjian

    2 providers

    Grand Soir

    EDP · Unisex

    Bottle size for Maison Francis Kurkdjian Grand Soir

    $7.99$7.99/ml

    $34.99$7.00/ml

    $53.99$5.40/ml

    $180.00$5.14/ml

    $239.99$3.43/ml

    best of 2 providers at 70 ml

    $419.99$2.10/ml

  • Xerjoff

    2 providers

    Casamorati Quattro Pizzi

    EDP · Unisex

    Bottle size for Xerjoff Casamorati Quattro Pizzi

    $130.00$4.33/ml

    $330.00$3.30/ml

  • Eight & Bob

    2 providers

    Nuit de Megeve

    EDP · Unisex

    Bottle size for Eight & Bob Nuit de Megeve

    $4.99$4.99/ml

    $3.99$2.00/ml

    $119.00$1.19/ml

  • Camille Rochelle

    2 providers

    Elixir Dominus Imperial

    EDP

    Bottle size for Camille Rochelle Elixir Dominus Imperial

    $160.00$1.60/ml

    best of 2 providers at 100 ml