Daily Fragrance Scout

Women's fragrances

46 fragrances compared across providers. Prices are normalized per millilitre so different bottle sizes are honestly comparable.

  • Fragrance One

    1 provider

    Night

    Extrait · Women

    Bottle size for Fragrance One Night

    $124.99$2.50/ml

  • Fragrance One

    1 provider

    Day

    Extrait · Women

    Bottle size for Fragrance One Day

    $120.99$2.42/ml

  • Mind Games

    3 providers

    Playmate

    Extrait · Women

    Bottle size for Mind Games Playmate

    $249.99$2.50/ml

    best of 3 providers at 100 ml

  • Amouage

    2 providers

    Epic Woman 56

    Extrait · Women

    Bottle size for Amouage Epic Woman 56

    $8.99$8.99/ml

    $369.00$3.69/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Gritti

    2 providers

    Hysterica

    Extrait · Women

    Bottle size for Gritti Hysterica

    $149.99$1.50/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Ainash

    1 provider

    Lumiere

    Extrait · Women

    Bottle size for Ainash Lumiere

    $63.69$0.64/ml

  • Vivamor

    1 provider

    Forbidden Temptation

    Extrait · Women

    Bottle size for Vivamor Forbidden Temptation

    $90.99$0.91/ml

  • M. Micallef

    1 provider

    Hypnotic Musk Nectar

    Extrait · Women

    Bottle size for M. Micallef Hypnotic Musk Nectar

    $6.99$6.99/ml

    $29.99$6.00/ml

    $149.99$3.00/ml

  • Ainash

    1 provider

    Queen

    Extrait · Women

    Bottle size for Ainash Queen

    $58.79$0.78/ml

  • Vivamor

    1 provider

    Main Character

    Extrait · Women

    Bottle size for Vivamor Main Character

    $90.99$0.91/ml

  • Wilgermain

    1 provider

    Nobile 1942

    Extrait · Women

    Bottle size for Wilgermain Nobile 1942

    $109.00$1.45/ml

  • Sora Dora

    1 provider

    Mallow

    Extrait · Women

    Bottle size for Sora Dora Mallow

    $7.99$7.99/ml

    $32.99$6.60/ml

    $59.99$6.00/ml

    $189.99$3.80/ml

  • Fragrance du Bois

    1 provider

    Sirene Privee

    Extrait · Women

    Bottle size for Fragrance du Bois Sirene Privee

    $7.99$7.99/ml

    $34.99$7.00/ml

    $47.49$4.75/ml

    $199.99$2.67/ml

  • Ainash

    1 provider

    Female Secret

    Extrait · Women

    Bottle size for Ainash Female Secret

    $56.69$0.76/ml

  • Ainash

    1 provider

    Enchantia

    Extrait · Women

    Bottle size for Ainash Enchantia

    $65.79$0.88/ml

  • Royal Crown

    1 provider

    Nima

    Extrait · Women

    Bottle size for Royal Crown Nima

    $175.69$3.51/ml

  • Unique'e Luxury

    1 provider

    SoScentific

    Extrait · Women

    Bottle size for Unique'e Luxury SoScentific

    $249.99$2.50/ml

  • Mind Games

    1 provider

    Soulmate Queening

    Extrait · Women

    Bottle size for Mind Games Soulmate Queening

    $395.00$3.95/ml

  • Tumi

    1 provider

    Whisper EXPERIENCE COLLECTION

    Extrait · Women

    Bottle size for Tumi Whisper EXPERIENCE COLLECTION

    $55.29$0.92/ml

    $76.29$0.76/ml

  • Tumi

    1 provider

    Utopia EXPERIENCE COLLECTOR

    Extrait · Women

    Bottle size for Tumi Utopia EXPERIENCE COLLECTOR

    $55.29$0.92/ml

    $69.99$0.70/ml

  • Ainash

    1 provider

    Amaretto

    Extrait · Women

    Bottle size for Ainash Amaretto

    $60.19$0.80/ml

  • Orientica

    1 provider

    Exclusive Dania

    Extrait · Women

    Bottle size for Orientica Exclusive Dania

    $92.39$1.15/ml

  • Profumi di Polignano

    1 provider

    Solo Lei

    Extrait · Women

    Bottle size for Profumi di Polignano Solo Lei

    $228.99$2.29/ml