Kate Spade
2 providers
Cherie Perfume
EDP
$17.95$0.45/ml
$20.95$0.35/ml
$21.95$0.22/ml
best of 2 providers at 100 ml
As of Sep 30, 2026: Kate Spade full bottles start at $8.95, with a median $0.76/ml across 11 bottle sizes we price, compared across 4 retailers. 10 fragrances, 33 live offers in total. The deepest markdown against list price is 26%.
Best value per ml right now: Kate Spade Cherie Je T'aime at $0.44/ml for the 100 ml. Most widely stocked: Kate Spade Cherie, carried by 2 providers.
Figures as of Sep 30, 2026 · sold-out listings excluded
Ranked by how many providers carry each one, the prices with the most to compare against.
Kate Spade
2 providers
EDP
$17.95$0.45/ml
$20.95$0.35/ml
$21.95$0.22/ml
best of 2 providers at 100 ml
21 deals · page 1 of 1
100 ml · EDP
$49.95$98.00$0.50/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDP
$79.99$98.00$0.80/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDP · Tester
$60.99$70.00$0.61/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDP
$49.99$57.00$0.50/ml
at Fragrance Outlet
30 ml
$55.10$58.00$1.84/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDP
$94.99$98.00$0.95/ml
at Fragrance Outlet
75 ml · EDT
$61.75$65.00$0.82/ml
at Fragrance Outlet
75 ml · EDT
$61.75$65.00$0.82/ml
at Fragrance Outlet
30 ml · EDP
$52.25$55.00$1.74/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDP
$94.99$98.00$0.95/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDP
$94.99$98.00$0.95/ml
at Fragrance Outlet
100 ml
$95.99$99.00$0.96/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDP
$72.95$99.00$0.73/ml
at Perfumania
tracked low
100 ml · EDP · Tester
$76.29$0.76/ml
at FragranceNet
tracked low
100 ml · EDP
$94.49$0.94/ml
at FragranceNet
tracked low
100 ml · EDP · Tester
$44.09$0.44/ml
at FragranceNet