Maison Margiela
2 providers
Replica Never Ending Summer
EDT · Unisex
$30.79$3.08/ml
$74.89$2.50/ml
$118.99$1.19/ml
best of 2 providers at 100 ml
As of Oct 1, 2026: Maison Margiela full bottles start at $66.49, with a median $1.19/ml across 13 bottle sizes we price, compared across 5 retailers. 18 fragrances, 58 live offers in total. The deepest markdown against list price is 30%.
Best value per ml right now: Maison Margiela Replica Lazy Sunday Morning Perfume at $0.79/ml for the 100 ml. Most widely stocked: Maison Margiela Replica From The Garden, carried by 2 providers.
Figures as of Oct 1, 2026 · sold-out listings excluded
Ranked by how many providers carry each one, the prices with the most to compare against.
Maison Margiela
2 providers
EDT · Unisex
$30.79$3.08/ml
$74.89$2.50/ml
$118.99$1.19/ml
best of 2 providers at 100 ml
Maison Margiela
2 providers
EDT · Unisex
$3.99$3.99/ml
$14.99$3.00/ml
best of 2 providers at 5 ml
$24.99$2.50/ml
$89.99$0.90/ml
Maison Margiela
2 providers
EDT · Women
$3.99$3.99/ml
$15.99$3.20/ml
$21.99$2.20/ml
$69.99$2.33/ml
$114.09$1.14/ml
Maison Margiela
2 providers
EDT · Men
$4.99$4.99/ml
$20.99$4.20/ml
$23.79$2.38/ml
best of 2 providers at 10 ml
$68.59$2.29/ml
$89.99$0.90/ml
15 deals · page 1 of 1
100 ml · EDT
$118.99$170.00$1.19/ml
at Maple Prime
$13.30 cheaper than the next best store
tracked low
100 ml
$154.99$160.00$1.55/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDP
$163.09$1.63/ml
at FragranceNet
tracked low
100 ml · EDT
$89.99$0.90/ml
at Venba Fragrance
last read 13 days ago; price may have changed
100 ml · EDT
$114.09$1.14/ml
at FragranceNet
tracked low
10 ml · EDT · Mini
$30.79$3.08/ml
at FragranceNet
tracked low
100 ml · EDT
$110.59$1.11/ml
at FragranceNet
tracked low
100 ml · EDT
$78.95$0.79/ml
at FragranceShop
tracked low
100 ml · EDT
$89.99$0.90/ml
at Venba Fragrance
last read 13 days ago; price may have changed
100 ml · EDT
$89.99$0.90/ml
at Venba Fragrance
last read 13 days ago; price may have changed