Daily Fragrance Scout

Police fragrance prices

As of Sep 30, 2026: Police full bottles start at $11.95, with a median $0.16/ml across 38 bottle sizes we price, compared across 6 retailers. 34 fragrances, 51 live offers in total. The deepest markdown against list price is 67%.

Most widely stocked: Police To Be The King, carried by 3 providers.

Figures as of Sep 30, 2026 · sold-out listings excluded

How much does Police perfume cost?
Police full bottles start at $11.95 across the 6 retailers we track (as of Sep 30, 2026). The median price is $0.16/ml over 38 bottle sizes, 0.2× the catalog-wide median of $0.65/ml: one of the cheaper houses we price. Prices are the retailers' live listings, not list price.
Where is Police cheapest?
FragranceShop holds the lowest live price on 19 of the 38 Police bottles we track (50%) (as of Sep 30, 2026). The other 50% are split across the other stores, so the cheapest seller changes bottle by bottle; each fragrance page shows every store's current price for each size.

Police compared

Ranked by how many providers carry each one, the prices with the most to compare against.

  • Police

    3 providers

    To Be The King

    EDT · Men

    Bottle size for Police To Be The King

    $16.09$0.13/ml

    best of 3 providers at 125 ml

  • Police

    2 providers

    To Be Hyperverse

    EDP · Women

    Bottle size for Police To Be Hyperverse

    $24.49$0.20/ml

    best of 2 providers at 125 ml

  • Police

    2 providers

    Rich Girl

    EDP · Women

    Bottle size for Police Rich Girl

    $24.99$0.25/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Police

    2 providers

    Rich Guy

    EDT · Men

    Bottle size for Police Rich Guy

    $23.99$0.24/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Police

    2 providers

    To Be Sweet Girl Perfume

    EDP · Women

    Bottle size for Police To Be Sweet Girl Perfume

    $14.95$0.20/ml

    best of 2 providers at 75 ml

    $15.95$0.13/ml

    best of 2 providers at 125 ml

  • Police

    2 providers

    To Be

    EDT · Men

    Bottle size for Police To Be

    $22.99$0.31/ml

    $16.79$0.13/ml

    best of 2 providers at 125 ml

  • Police

    1 provider

    To Be Tattooart

    EDP · Women

    Bottle size for Police To Be Tattooart

    $23.99$0.32/ml

    $25.99$0.21/ml

Every Police fragrance we price

Every Police fragrance we price

C1

D1

G1

L1

M2

O1

P6

R2

T18

W1

Live Police offers