Daily Fragrance Scout

Compare all prices for Prodigy →

Paris Corner Prodigy Eau de Parfum for Unisex - 3.4 oz / 100 ml

Paris Corner Prodigy Eau de Parfum for Unisex - 3.4 oz / 100 ml

Sold out, price withheld

Size
100 ml($0.43/ml)
Concentration
Eau de Parfum
Packaging
New in box
For
Unisex
Availability
Out of stock
Price last checked
2 hours ago
Check availability at Maple Prime ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

Terms & restrictions

Imported from the Maple Prime Shopify product endpoint. The merchant's checkout price governs.

At typical

About what this listing has cost across the 27 days we have tracked it.

Price history

5 price checks between Aug 13, 2026 and Sep 21, 2026. This is the history we observed. It may not include every price the merchant offered.

$42.99$39.99AVG $42.34Aug 13, 2026Sep 21, 2026
Aug 13, 2026 $42.99Sep 21, 2026 $42.99no change

Range over this window: $39.99 to $42.99. Averaging $42.34, weighted by how long each price stood rather than by how often we checked.

Related deals

  • Armaf Odyssey Mandarin Sky Limited Edition

    100 ml

    $29.99$70.00$0.30/ml

    at Fragrance Outlet

  • Lattafa Fire on Ice Fragrance

    110 ml

    $22.99$50.00$0.21/ml

    at Fragrance Outlet

  • Maison Alhambra Jean Lowe Fraiche

    100 ml

    $17.99$51.00$0.18/ml

    at Fragrance Outlet

  • Hamidi Insignia Gules Fragrance

    110 ml

    $24.99$65.00$0.23/ml

    at Fragrance Outlet

  • Armaf Craze

    100 ml · EDP

    $30.99$80.00$0.31/ml

    at Fragrance Outlet

  • Rasasi La Yuqawam

    75 ml

    $33.99$75.00$0.45/ml

    at Fragrance Outlet

    $21.00 cheaper than the next best store

  • Al Haramain Amber Oud Gold Edition

    118 ml

    $75.99$189.00$0.64/ml

    at Fragrance Outlet

  • Rasasi Hawas London

    100 ml

    $29.99$70.00$0.30/ml

    at Fragrance Outlet

    $10.00 cheaper than the next best store