Milton-Lloyd President
55 ml · EDT
$10.95$32.00$0.20/ml
at Fragrance Outlet

$39.99$56.00
You save $16.01$0.34/ml
Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.
Paul Sebastian Cologne for Men is a timeless and sophisticated fragrance launched in 1979, that exudes confidence and elegance. This classic scent opens with a refined blend of aromatic spices, sage, nutmeg and lavender, creating a fresh yet warm introduction. The heart reveals a rich fusion of floral and herbal notes, ylang-ylang, rose, jasmine, and cloves adding depth and complexity to its composition. As it settles, the fragrance develops into a smooth and masculine base of woodsy undertones of musk, amber, oakmoss and patchouli, providing a lasting impression of refinement. Perfect for both day and evening wear, Paul Sebastian Men’s Cologne Spray is a signature scent for those who appreciate understated luxury and enduring sophistication.
Imported from the Fragrance Outlet Commission Junction product feed. Fragrance Outlet's checkout price governs.
55 ml · EDT
$10.95$32.00$0.20/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDP
$29.99$80.00$0.30/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDT
$39.99$82.00$0.40/ml
at Fragrance Outlet
200 ml · EDT
$42.99$95.00$0.21/ml
at Fragrance Outlet
100 ml
$11.99$35.00$0.12/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDP
$24.99$85.00$0.25/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDP
$39.99$99.00$0.40/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDT
$24.99$65.00$0.25/ml
at Fragrance Outlet