Daily Fragrance Scout

Compare all prices for Infusion D'Iris Les Infusions →

Prada Infusion D'Iris Les Infusions Eau de Parfum for Women - 1 oz / 30 ml

Prada Infusion D'Iris Les Infusions Eau de Parfum for Women - 1 oz / 30 ml

Sold out, price withheld

Size
30 ml($2.97/ml)
Concentration
Eau de Parfum
Packaging
New in box
For
Women
Availability
Out of stock
Price last checked
1 hour ago
Check availability at Maple Prime ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

Terms & restrictions

Imported from the Maple Prime Shopify product endpoint. The merchant's checkout price governs.

At typical

About what this listing has cost across the 27 days we have tracked it.

Price history

8 price checks between Aug 13, 2026 and Sep 8, 2026. This is the history we observed. It may not include every price the merchant offered.

$88.99$71.99AVG $78.53Aug 13, 2026Sep 8, 2026
Aug 13, 2026 $71.99Sep 8, 2026 $88.99rose $17.00 (23.6%)

Range over this window: $71.99 to $88.99. Averaging $78.53, weighted by how long each price stood rather than by how often we checked.

Related deals

  • Riiffs Season Drift

    100 ml · EDP

    $28.99$65.00$0.29/ml

    at Maple Prime

    over usual

  • Issey Miyake Le Sel D'issey

    100 ml · EDP

    $65.99$135.00$0.66/ml

    at Maple Prime

    $22.20 cheaper than the next best store

    tracked low

  • Police Rich Girl

    100 ml · EDP

    $24.99$65.00$0.25/ml

    at Maple Prime

    tracked low

  • Fragrance One Most Masculine

    100 ml · Extrait

    $239.99$559.00$2.40/ml

    at Maple Prime

  • Lattafa Fire On Ice

    110 ml · EDP

    $25.99$65.00$0.24/ml

    at Maple Prime

    tracked low

  • Ralph Lauren Polo Blue

    125 ml · EDT · Tester

    Sold out

    at Maple Prime

  • Lattafa Sherif

    100 ml · EDP

    $22.99$75.00$0.23/ml

    at Maple Prime

    tracked low

  • Al Haramain Amber Oud Carbon

    200 ml · EDP · Tester

    $71.99$250.00$0.36/ml

    at Maple Prime

    tracked low